Експозиція # 3 міжнародного проекту non-objective art "Велике Коло" представляє роботи учасників проектів BANO (Biennale Internationale d'Art Non Objectif), Пон-де-Кле, Франція, та e9a, Фрайбург, Німеччина.

Про проекти:

BANO / Pont-de-Claix (Biennale Internationale d'Art Non Objectif), Пон-де-Кле, Франція

ВИСТАВКА: Зроблено у Франції
КУРАТОР: Роланд Орепук

Міжнародне бієнале безпредметного мистецтва (BANO) прагне продемонструвати та популяризувати художні течії, які виникають із редукційного мистецтва, а також об'єднати митців з різних куточків світу між собою і дати нагоду зустрічі із ними глядачам. З моменту створення у 2011 році BANO організував виставки робіт близько ста художників з більше двадцяти країн світу, художників, що працюють у напрямах редукційного мистецтва, мінімалізму, постформалізму, постмінімалізму або процесс-арт, а також із інсталяцією і відео-артом.

ХУДОЖНИКИ: Carol Cultot (FR), Roland Orépük (FR), Jacek Przybyszewski (PL), Claudine Sallenave (FR), Bogumila Strojna (PL), John Francis (CA)

Дізнайтеся більше: Fb @biennalepontdeclaix

e9a, Фрайбург, Німеччина

ВИСТАВКА: У гарному настрої
КУРАТОР: Вернер Віндіш

e9a - це незалежний виставковий простір для мінімалістичного, конкретного, радикального, монохромного мистецтв під кураторством і програмним управлінням практикуючого художника Вернера Віндіша. Створений у 2017 році, простір має на меті забезпечити мінімал-арт площадкою для виставок і контактів між різновидами всередині напряму на національному та міжнародному рівнях.

ХУДОЖНИКИ: Wahida Azhari (DE), Arvid Boecker (DE), Christoph Dahlhausen (DE), Lars Strandh (NO), Werner Windisch (DE), Richard van der Aa (FR), René van den Bos (NL), Karin Kutsch (DE), Frank Piasta (DE)

Дізнайтеся більше: Fb @a9aww


Проект "Велике Коло" підготовлено художнім об'єднанням KNO | Kyiv Non Objective

Виставка проходить за підтримки Adamovskiy Foundation

Центр сучасного мистецтва М17
вул. Антоновича, 102-104


Made on
Tilda