Експозиція #4 продовжить мистецько-археологічну експедицію до обрію загальнолюдських знаменників, які лежать поза історичними, культурними і мовними кодами. Проекти з Великої Британії (Saturation Point), Данії (t e k s a s) та США (divisible) запрошують до міжкультурного спілкування, яке не потребує посередництва перекладу. Виставки продемонструють, як з форми, фарби та лінії витворюється «нова граматика живописного простору», що базується не на умовних знаках, а на закономірностях сприйняття. Це ще одна нагода завітати до мистецького кола, гостинного до глядача, який сам відмовляється від об'єктної категоризації і відкривається магії моменту.

Про проекти:

Saturation Point, Лондон, Сполучене Королівство

ЗАГОЛОВОК: Негайний ефект
КУРАТОРИ: Патрік Морріссі та Ганц Генкок (Morrissey & Hancock)

Saturation Point – це онлайн-редакторська і кураторська платформа, що базується в Лондоні. Була започаткована художниками Патріком Морріссі та Ганцем Генкоком у 2014 році. Її діяльність полягає у дослідженні редукційних, геометричних, системних мистецьких практик та сприянні їхньому розвитку.

Назва платформи відсилає до однойменного кураторського проекту Морріссі та Генкока 2011 року – виставки Saturation Point («Точка насичення») із підзаголовком «Міжнародний огляд безпредметного мистецтва», яка представила роботи 16-ти художників з різних країн світу. Це дослідження Морріссі та Генкока охопило загальну спадщину безпредметної абстракції та її нинішні форми у Великій Британії.

ХУДОЖНИКИ: Felix Baudenbacher (CH/UK), Amelia Bowles (UK), Deb Covell (SE/UK), Matthew Tyson (UK/FR), Theresa Poulton (UK), Patrick Morrissey, Hanz Hancock (Morrissey & Hancock) (UK), Antoine Langenieux-Villard (FR)

Дізнайтеся більше: saturationpoint.org.uk

t e k s a s, Грестед, Данія

ЗАГОЛОВОК: Глибоко і широко
КУРАТОР: Пітер Холм

Розташований у сільській місцевості за межами міста Грестед, t e k s a s є майданчиком для проектів просто неба. Його засновники, художники Карін Лінд та Пітер Холм, звідси займаються творчими практиками і кураторством, а також демонструють широкому загалу роботи колег як з місцевої спільноти, так і з усього світу сучасного мистецтва.

Виставка «Глибоко і широко», підготовлена для М17, продемонструє можливі варіації у підходах до медіа і методу і стане репрезентацією прагнення t e k s a s працювати, скоріше, задля продукування запитань.

ХУДОЖНИКИ: Mikala Dwyer (AUS), Matthys Gerber (AU), Peter Holm (DK), Atsuo Hukuda (JP), Karin Lind (DK), Albert Mertz (DK), Susanne Nørregård Nielsen (UK/DK), Torgny Wilcke (DK)

Дізнайтеся більше: teksas.dk
Fb Teksas

divisible, Дейтон, Огайо, США

ЗАГОЛОВОК: Фронт-стріт
КУРАТОР: Джеффрі Кортланд Джонс

divisible – творча колаборація художників Майка Елсасса, Джеффрі Кортланда Джонса та художників з галерей на Фронт-стріт у Дейтоні. Свою місію divisible вбачає у тому, аби демонструвати новаторську та інтелектуальну роботу новаторів і інтелектуалів.

ХУДОЖНИКИ: Jeffrey Cortland Jones (USA), Heather Jones (USA), Douglas Witmer (USA), Matthew Langley (USA), Jessica Snow (USA), Alison Jardine (USA)

Дізнайтеся більше: Fb divisible

Проект «Велике Коло» підготовлено художнім об'єднанням KNO | Kyiv Non Objective

Виставка проходить за підтримки Adamovskiy Foundation

Центр сучасного мистецтва М17
вул. Антоновича, 102-104
Made on
Tilda