Експозиція #1. Хакатон
В липні за результатами open call проєкту Frontier до участі у хакатоні в Києві та Харкові було відібрано 33 митця. Хакатон — це дводенне занурення в самостійну або командну роботу з використанням комп'ютерів і шоломів віртуальної реальності для того, щоб реалізувати мистецькі проєкти. Для більшості учасників хакатон став першою спробою провзаємодіяти із сучасними технологіями та зробити арт з їх допомогою.

Митці та скульптори, VR-художники та 3D спеціалісти, аніматори та дизайнери, урбаністи та куратори працювали дві доби над втіленням своїх ідей у віртуальній реальності. 12 робіт учасників Хакатону представлено на виставці в ЦСМ М17 до 17 листопада.


Художники: Аліна Костікова, Дарина Фес, Іван Кабаненко, Олександр Мамон, Андрій Волгін, Олексій Яловега, Олена Пронькіна, Павло Блінохватов, Влас Бєлов, Світлана Житня, Факш Діана та Шиман Катерина.
Назад
Експозиція #2. Лабараторія
Роботи, які представлено в експозиції #Лабораторія, є результатом роботи лабораторії, де два місяці співпрацювали художники, урбаністи та 3D спеціалісти над створенням арт-об'єкту, що інтегровано у вигляді доповненої реальності в громадські простори міст Київ та Харків.

Ці 15 об'єктів можна побачити в доповненій реальності (AR) в громадських просторах Києва та Харкова за допомогою додатку на сайті www.frontierfest.com. На виставці в М17 проєкти художників представлені у VR за допомогою окулярів та шоломів. VR та AR досвіди стали можливими завдяки колаборації студії Immersense та дванадцяти українських художників.

Художники: Артем Волокітін, Вартан Маркар'ян, Віталій Кохан, Влас Бєлов, Ілля Новгородов, Костянтин Зоркін, Ксенія Гнилицька, Микита Кадан, Микола Малишко, Олексій Золотарьов, Петро Гронський, Роман Мінін.
Назад
Експозиція #3. Спецпроект
В експозиції спецпроєкту зібрано роботи художників, які не працювали на хакатоні та лабораторії, але роботи яких відібрано кураторкою Катериною Рай для презентації роздумів та досвідів українських художників на тему взаємодії реального та віртуального просторів.

Художники: Сергій Ніжинський; Катерина Шиман, Анастасія Лойко, Олена Клочко, Krolikowski Art, VJ Yarkus, Михайло Розанов, Юрій Єфанов (робота з Фонду Ізоляція); Франсуа Вотьє та ARTE Découverte (Французький Інститут в Україні), Тая Кабаєва, Андрій Волгін.
Назад
Експозиція Sculpture Project
Спеціально для проєкту Frontier створено 5 нових скульптур українських сучасних митців – Василя Грубляка, Віталія Кохана, Олега Капустяка, Віталія Протосені та Петро Гронського, що продовжують дослідницьку діяльність M17 Sculpture Project, який був започаткований з метою сприяння розвитку тривимірного мистецтва в Україні.
Назад
Made on
Tilda