Запрошуємо на відкриття експозиції першої частини фестивалю ART SEASONS | ART SUMMER CONTEMPORARY, що відбудеться в Центрі сучасного мистецтва М17 з 18 по 25 липня 2017 року за підтримки та у співпраці з компанією Gemini Espresso
Проект має на меті продемонструвати в одному виставковому просторі сучасне мистецтво з різних куточків країни. Експозиція ART SUMMER CONTEMPORARY об’єднає творчість молодих мистців, а також визнаних художників-професіоналів, діячів культури та мистецтва.
Сучасне мистецтво – міждисциплінарне, процеси глобалізації анулюють межі простору, часу, території, але при цьому яскраві риси притаманні сучасному українському мистецтву, при конструктивних підходах, стануть візитівкою України на світовому арт-ринку.
Подібні проекти надають можливість розповісти світу про Україну – сучасну, високорозвинену європейську державу, що має різні покоління та різні ідеології, професійно освічених мистців та обдарованих аматорів, які працюють у різноманітних жанрах, техніках та способах самовираження.
В цьому контексті пропонований мистецький проект «ART SEASONS» дає молодим художникам не лише старт для презентації власної творчості, а також можливість експонуватись у творчому об’єднанні із визнаними мистцями.
В рамках відкриття проекту ART SUMMER CONTEMPORARY відбудеться церемонія нагородження переможців конкурсу молодих художників, ілюстраторів та графічних дизайнерів, що проводився Центром М17 та Gemini Espresso.