КОМПАНІЯ GEMINI ТА ЦЕНТР СУЧАСНОГО МИСТЕЦТВА «М17» ОГОЛОШУЮТЬ ДРУГИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС ДЛЯ МОЛОДИХ ХУДОЖНИКІВ, ІЛЮСТРАТОРІВ ТА ГРАФІЧНИХ ДИЗАЙНЕРІВ

Енергія Молодість Мистецтво

Ідеальний день починається з краси навколишнього світу. Яскрава парасолька в дощовий день викликає посмішку, а кава з собою з красивого стаканчика стає смачнішою. І якщо ти та сама людина, кому хочеться прикрасити осінь яскравими фарбами, то у компанії Gemini та Центру сучасного мистецтва M17 є для тебе хороші новини.

1 вересня стартував Другий Всеукраїнський конкурс для молодих художників, ілюстраторів та графічних дизайнерів. А це означає, що кожна творча людина, яка хоче заявити про себе на всю країну, зможе отримати грошовий приз і побачити свої роботи на спеціально випущеній лімітованій серії стаканів To Go від Gemini.

Умови участі досить прості: намалювати ілюстрацію на будь-яку тему і до 6 жовтня відправити свою роботу через спеціальну форму на сайті Gemini. Головна мета конкурсу — пошук та підтримка молодих талантів серед художників та графічних дизайнерів віком від 18 до 35 років. А також познайомити претендентів на перемогу з впливовими людьми зі світу мистецтва, замовниками та потенційними покупцями.

50 фіналістів будуть оголошені 9 жовтня, їхні роботи побачать впливові люди зі світу мистецтва на виставці ART Seasons в Центрі сучасного мистецтва М17. А 15 жовтня стануть відомі три переможця. Автор роботи, яка займе перше місце, отримає винагороду в розмірі 20 000 грн та можливість відобразити свою творчість на спеціальній серії кавових стаканчиків To Go, якими будуть насолоджуватися кавомани зі всієї України. Срібним та бронзовим призерам дістануться великі кавові і чайні набори бренду Gemini.

Надсилайте свої роботи через сайт Gemini.ua та хай вам щастить!