Krolikowski Art

Острів Ї
Про роботу
Команда митців в рамках виставки “Нові притоки / Emergent Tributaries” та у співробітництві з фондом Ізоляція  опрацювала тему української національної ідентичності, створивши цей утопічний проект.
Острів Ї — це штучний плавучий острів на Дніпрі. Високотехнологічний, енергетично незалежний, що парує над водною гладдю та є експериментальним майданчиком, де виробляються нові форми міжособистісних взаємодій, відкритим університетом, науковою лабораторією, центром етичного і еротичного виховання, арт-резиденцією та майданчиком для реалізації художніх і наукових проектів.Острів Ї — це ризома різноманітних ідей, стилів, підходів і рішень, які репрезентують різноманітність спектру української ідентичності. Тут гармонійно поєднується те, що до сих пір здавалося нерозв’язним протиріччям.

Виконуючи ролі культурного, наукового і мистецького центру, Острів Ї є тригером трансформації культурних і соціальних процесів, вільно переміщується по річках України та створює безпосередній вплив завдяки тому, що залучає відвідувачів в нові форми нелінійної та горизонтальної взаємодії.

Читати більше про роботу Згорнути
Krolikowski Art
Дата народження:
Місце проживання:

йцу

Читати більше про автора Згорнути