Тарадіна Анна

Проєкт «Гербарій»
Проєкт «Гербарій»
Про роботу

Авторка про концепцію проєкту, з яким увійшла до шорт-листа M17 Sculpture Prize:

«Моя робота – альтернатива науковому способу дослідження рослинного світу, пізнання його через форму і тактильність. Збирання гербарію – це дуже інтимний процес спілкування з природою, той особливий момент, коли людина звертає увагу на природні структури і починає помічати світ, в якому ми перебуваємо постійно. Намагаючись зберегти цю швидкоплинну мить єднання із природою, ми ховаємо його на книжкових полицях».

Коментує експертка Відбіркового журі Премії Маріанна Вагнер:

«Естетика інсталяції відсилає уяву до процесів та ситуації в лабораторії. Це може бути гарною відправною точкою для роздумів про скульптуру в міському просторі, так само як і про те, чого саме потребують організми для розвитку. Перформативні якості твору, його потенціал до утворення зв’язку з інституціями, де він встановлюватиметься, змушують прикути погляд: як вдасться художниці (і як це вдається художникові взагалі) активізувати дискусії про скульптуру, запустити процеси спілкування».

Вже влітку цього року ви зможете побачити, в якій формі втілилася ідея Анни Тарадіної. На виставці робіт номінантів та номінанток M17 Sculpture Prize у ЦСМ М17

Більше про роботу Згорнути
Тарадіна Анна
Дата народження: 1998
Місце проживання: Куп'янськ, Харківська область
Більше про автора Згорнути