• Main
  • Календар
  • Бесіда друга: Чи справді античний світ поклав початок найважливішим елементам сучасної реальности?
Назад

Бесіда друга: Чи справді античний світ поклав початок найважливішим елементам сучасної реальности?

19.12.2021 -

Європейська культура постійно повертається до античности як до непорушного взірця. Часом навіть вважають, що все вже вигадали тоді, а подальший розвиток культури є лише повторюванням. Чи наша сучасність так само наслідує античність так само, як попередні епохи? Якими сьогодні є межі впливу античних традицій на нас? Це головні питання другої бесіди циклу Homo Artis, яка відбудеться 19 грудня о 16:00.

У межах бесіди доктор філософських наук Вахтанґ Кебуладзе, мистецтвознавиця Наталія Романова та історикиня Стефанія Демчук спробують поглянути на сучасність через призму античної культури, аби віднайти спільне та відмінне. Результати бесіди й будуть відповіддю на головне питання зустрічі: як античність сформувала сучасний світ?

Запрошуємо приєднатися до бесіди 19 грудня о 16:00 у Центрі сучасного мистецтва М17.


Homo Artis — це точка, в якій сходяться філософ, мистецтвознавець та історик, зіставляючи погляди, та створюють спільний дискурс. Випрацьовування спільного дискурсу — головна ціль заходів. Адже в нинішньому світі, коли визначення, навіть найпростіші, обростають дефініціями, зазвичай амбівалентними, людина все частіше зіштовхується з поняттєвим дисонансом. Надто такий дисонанс притаманний сфері мистецтва. Під час бесід спікери спробують провести розмежувальні лінії ідей, явищ та понять, що виникли та продовжують з’являтися у мистецтві.

Наступна подія

Усі події
Міжнародна науково-практична конференція “Культурний герой: від історичних наративів до трансформацій майбутнього”

Міжнародна науково-практична конференція “Культурний герой: від історичних наративів до трансформацій майбутнього”

21.12.2021 -
Усі події