Назад

Маріанна Вагнер у жюрі M17 Sculpture Prize

31.10.2019

Ми раді повідомити, що кілька діб тому до складу Відбіркового журі Премії долучилася Маріанна Вагнер – кураторка «Скульптурних проектів Мюнстера» (Skulptur Projekte Muenster) з 2017 року. В межах #M17SculptureProject Маріанна приїздила до М17 для професійного обміну досвідом у червні цього року. Тоді вона розповіла про нюанси роботи зі скульптурою у публічному просторі в Німеччині і дуже зацікавилася українськими ініціативами для розвитку тривимірного мистецтва.

А поки журі в оновленому складі розглядатиме вже отримані нами проекти, ті, хто хотів, але не встиг чи з якихось причин не зміг подати заявку на конкурс, мають ще один шанс це зробити.
Продовжуємо приймати заявки до 25 листопада!

До кінця цього тижня усі конкурсанти, чиї заявки ми одержали на сьогодні, отримають у відповідь лист-підтвердження, що проект(и) прийнято до розгляду.

З усіх питань звертайтеся до нас за адресою sculptureforumm17@gmail.com або в особистих повідомленнях до сторінки ЦСМ М17. Крім того, найближчим часом ми запустимо рубрику із відповідями на запитання, що виникають найчастіше. Слідкуйте.

Офіційна сторінка Премії: http://m17.kiev.ua/sculptureprize

Наступна публікація

Усі публікації
M17 Sculpture Prize – Open Call триває до 25 листопада!

M17 Sculpture Prize – Open Call триває до 25 листопада!

31.10.2019
Усі публікації