Татарський Василь

Боротьба добра зі злом
Боротьба добра зі злом 73 см, залізо, електрозварка, 2023
Про роботу

“Пам’ятаю ще з радянської школи – про Добро та Зло говорили, що це поняття – класове. У поміщика відносно кріпака було одне розуміння, а з позиції кріпака виглядало зовсім по-іншому. У  період Холодної війни світ поділили на два табори: імперіалістичний та соціалістичний, де кожна сторона вважала свою позицію більш правильною.

Те, що відбувається зараз – це продовження світового протистояння вже у відкритій формі і на території нашої держави. Моя скульптура символізує боротьбу Добра та Зла у вигляді двох майже однакових, без зайвої символіки сильних борців, протистояння яких підкріплено ідеологією та провокативною інформацією. Для когось ця боротьба за матеріальні блага, гроші, а для когось це – ціна Свободи та Незалежності”.

Більше про роботу Згорнути
Татарський Василь
Дата народження: 1960
Місце проживання: Саджава (Івано-Франківська обл.), Київ

Василь Татарський – український скульптор. Працює в різних матеріалах: камінь(граніт, мармур, травертин), залізо, бронза та дерево. Роботи абстрактного характеру з вишуканими пластичними формами.

Народився в 1960 році в селі Саджава Івано-Франківської області.

Закінчив Косівський ТНХП (1983) «Різьба по дереву» та Ленінградське вище художньо-промислове училище ім. В. Мухіної, «Монументальна скульптура», Санкт – Петербург (1989), Лауреат премії М. Лисенка.

Персональні виставки: Український Дім (1993), Національний Музей, Київ (1998), Картинна галерея, Київ (2010), Музей Т.Г.Шевченка(2021-22),Член Національної Спінки Художників з 1993р., Член БЖ- АРТу з 2001р., Учасник більше 50ти всеукраїнських  та міжнародних виставок, фестивалів, а також більше 50ти скульптурних симпозіумів ( Україна,Угорщина, Хорватія, Росія, Румунія, Чехія, Ізраїль, Франція, Болгарія, Турція, Ірландія, Єгипет, Буркіна-Фасо).

Роботи знаходяться: Національний Музей (Київ), Український Дім(Київ) Музей Сучасного Мистецтва(Київ), Художній Музей (Івано- Франківськ), ПАРК 3020(Україна), Парк скульптур Асуан(Єгипет), Музей Tefen (Ізраїль), у багатьох приватних колекціях в Україні та за кордоном.

Живе та працює в Києві.

Більше про автора Згорнути