Логов Антон

Межа
Межа 500х300 см, інсталяція, метал, дерево, 2023. Побудовано з артефактів Національного музею історії України у Другій Світовій війні
Про роботу

Робота про війну в Україні, про силу і сміливість українців. Металеві форми уламків снарядів в ракет нагадують хижих звірів, а одна з них схожа на акулу, яку піймали в металеві решітки від радянських вікон. На вікнах сходить сонце, яке не гріє. Воно здатне тільки вбивати.

На подіумі розкладені зразки рашистської зброї. Це справжні артефакти, зібрані під час експедицій командою Національного музею історії України у Другіі Світовій війні. В українців є концентрація волі протистояти цій навалі.

Більше про роботу Згорнути
Логов Антон
Дата народження: 1984
Місце проживання: Роздільна (Одеська область), Київ

Антон Логов — український художник. В 2020 році переміг у конкурсі молодих митців OBJECTS art prize.

Працює з живописом, скульптурою, фото, та інсталяцією. Мешкає в Києві.

Народився в 1984 році в місті Роздільна Одеської області.

У 2004 році закінчив Одеське художнє училище ім. М.Б. Грекова, а в 2010 році – Національну академію образотворчого мистецтва та архітектури.

Активний учасник виставок в Україні та за кордоном; роботи, зокрема, показані у галереї Saatchi (Лондон), виставковому центрі LITEXPO (Вільнюс), Національному музеї Грузії (Тбілісі), галереях Zenko Foundation (Київ), Invogue#Art (Одеса), «Я Галерея» (Київ і Дніпро, Львів).

Більше про автора Згорнути