Жауме Пленса

Мрія Джулії
Мрія Джулії 200х70х100 см, бронза, 2018
Про роботу

Робота із серії “Privat dreams” спонукає глядача до медитації. Заплющені очі, спокійні обличчя, занурені у власний внутрішній світ образи – одна з найвідоміших ліній творчості художника. Твір гармонійно об’єднує та завершує експозиційне висловлювання. 

 

Більше про роботу Згорнути
Жауме Пленса
Дата народження: 1955
Місце проживання: Барселона

Народився в 1955 році в Барселоні, де навчався в школі мистецтв та дизайну Ллотжі та в школі образотворчих мистецтв Сант Джорді.

З 1980 року, року своєї першої виставки в Барселоні, він жив і працював у Берліні, Брюсселі, Англії, Франції та США, в даний час проживає і працює в Барселоні.

Був викладачем Паризької національної академії мистецтв Beaux-Arts в Парижі і регулярно співпрацює зі Школою художнього інституту Чикаго як запрошений професор. Він також читав чимало лекцій та курсів в інших університетах, музеях та культурних установах у всьому світі.

Жауме Пленса отримав численні національні та міжнародні нагороди, включаючи Медаль де Шевальє, присуджене Міністерством культури Франції у 1993 році, та Національну премію уряду образотворчого мистецтва Каталонії у 1997 році.

Більше про автора Згорнути