- Main
- Роботи митців
- Мисливці
Павлов Євген, Павлова Тетяна, Шапошніков Володимир

«Мисливці» авторства Євгена та Тетяни Павлових, Володимира Шапошнікова – одна з найефектніших і найбільших за розміром робіт в серії «Спільне поле».
Робота експонувалася в Парижі в 1999 р. на виставці «Борис Михайлов і його друзі» (Cite Internationale des Arts), на виставці проєкту «Спільне поле» (бл.100 робіт) в Будинку художників в Харкові (1996), на виставці «Євгеній Павлов, Тетяна Павлова. Хроніки Тотальної фотографії», в ДовженкоЦентрі (2017) на персональниій виставці Є.Павлова в «Set», (2019, Київ).
Робота не містить жодних референсів на конкретних персонажів. Мисливці невід’ємні від метафори спектрального кола (мнемонічного вірша : «каждый охотник желает знать, где сидят фазаны»). Кольоровий патронташ і дим пострілів за їх спиною вказує на ставлення до полювання як до гри – гри зі смертю. Патрони-тюбики з фарбою і райдужних жар-птахів задумав і пофарбував фломастерами (felt-tip pen) Євген Павлов.

Євген Павлов народився в 1949 р. в Харкові, Україна
1980 – закінчив кінооператорський факультет Киевского національного університету театру, кіно і телебачення ім. І.К.Карпенко-Карого.
Фотографії Павлова знаходяться в музейних колекціях:
Музей красних мистецтв Норркопінса, Швеція
Центр Сучасного мистецтва, Цинцинаті, США
Музей образотворчих мистецтв, Цинцинаті, США
Музей красних мистецтв Х’юстона, США
Фотоцентр Техаського університету, Остін, США
Музей Фотографії, Шауляй, Литва
Музей Сальвадора Віласека, Реус, Іспанія
Художній музей, Йокогама, Японія
Художній музей 3іммерлі при Ратгерському Університеті штату Нью-Джерсі, США
Музей фотографії Кен Дамі, Брешия, Італія
Музей Людвига (Фотоколлекция проф. Грубера), Кельн, Германия
Центр сучасного мистецтва «Совіарт», Фонд «Національного Музею сучасного мистецтва
Grynyov Art Collection.
Museum of Kharkiv School of Photography, Kharkiv, Ukraine.
Центр Помпіду, Париж, Франція
Володимир Шапошніков народився в 1949 році у Харкові. Закінчив Харківський інженерно-будівельний інститут, де навчався у В. Кравця, В. Васильєва за спеціальністю «архітектура».
Живописець, графік, скульптор. Створював портрети, пейзажі, натюрморти, жанрові та абстрактні картини у стилі постмодернізму. Полем його творчих експериментів часто ставала живописно-графічна практика. Стилістика робіт є носієм своєрідного «харківського діалекта». З 1983 року — незалежний художник. Жив і працював у Харкові.
Тетяна Павлова – доктор мистецтвознавства, професор кафедри теорії та історії мистецтв Харківської державної академії дизайну і мистецтв. Дослідниця харківського модернізму, малярства, театру, кіно та фотографії 1920-30х рр.
Живе і працює в Харкові.