Чичкан Саша та Ілля

Заліт
Заліт 110х75 cм, колаж, журнали, папір, 2023
Про роботу

“Концепція роботи полягає в тому, що я відкрито висміюю уявлення окупанта про цінність життя як такого і їхнє прагнення завоювати весь світ: ідея в тому, що вони – ідіоти”.

Саша Чичкан

Більше про роботу Згорнути
Чичкан Саша та Ілля
Дата народження: 1988 (Саша), 1967 (Ілля)
Місце проживання: Київ

Олександра Чичкан – українська художниця. Виграла національний конкурс міської скульптури “Образ майбутнього” (2011). Брала участь у таких проектах як “Інь” (Центр сучасного мистецтва М17, 2013), Should the world break (Ludmila Bereznitska&Partners Gallery, 2013), а також Ukrainian Fashion Week. Роботи автора знаходяться в багатьох приватних колекціях. Живе і працює в Києві.

Олександра Чичкан народилася в Києві 1988 року в сім’ї відомих художників. “Одного разу Саша прийшла до мене і сказала: “Дерева вмирають, перетворюючись на глянець. Давай дамо їм нове життя, – пояснює Ілля. – І почала вирізати з Мадонн і всяких там Скарлетт Йоганссон мавп і робити колажі. Шкода, щоб природа перетворювалася на макулатуру. А так, завдяки Саші вона перетворюється на мистецтво!”, – говорить про її творчість батько, Ілля Чичкан (інтерв’ю “Батьки і діти: Ілля і Саша Чичкан про глянцеві журнали, талант і спільну виставку” для Vogue.ua від 16.12.17).

Ілля Чичкан — сучасний український художник, представник Нової хвилі в українському мистецтві. 2009 року Чичкан брав участь у Венеціанському бієнале, представляючи український павільйон. Працює в різних жанрах: живопис, фотографія, інсталяція, відео.

Більше про автора Згорнути

Роботи Чичкан Саша та Ілля