• Main
  • Календар
  • Лекція Cтаніслава Глазова (DE) і колективне світлове шоу
Назад

Лекція Cтаніслава Глазова (DE) і колективне світлове шоу

31.10.2019 - 31.10.2019

19:30-20:30 – лекція Станіслава Глазова (DE) “Тенденції розвитку фестивальних мультимедійних проєктів”

20:30-21:00 – колективне світлове шоу від учасників лабораторії Станіслава Глазова по Touch Designer в межах Carbon media art lab

Станіслав Глазов – медіа-артист, музикант та фотограф російського походження, що мешкає в Берліні. Засновник студії генеративного дизайну Licht.Pfad.

З 2001 року Станіслав є постійним учасником медіа-фестивалів на різних континентах, розробляє і проводить онлайн-курси з TouchDesigner, Maya і Houdini, а також багаточисельні воркшопи, присвячені музичному виробництву та аудіовізуальним технологіям.

Його масштабні інсталяції та перфоманси були представлені на багатьох площадках і фестивалях по всьому світі, включаючи Atonal (Берлін), Mutek (Монреаль), Ars Electronica (Лінц), Unsound Festival (Краків), Raster-Noton night in Berghain (Берлін), Barbican (Лондон), Resonance Festival (Токіо), Mira Festival (Барселона), L.E.V. Festival, Свято Світла у Ліоні, Telefonica in Lima (Перу), Lowry Theater in Manchester тощо.

В рамках Carbon Media Art Lab, з 28 по 31 жовтня Станіслав Глазов проводить майстер-клас з поглибленого вивчення програми Touch Designer. Підчас лабораторії розроблений унікальний аудіовізуальний перформанс, створений в колаборації з провідними медіа митцями з Києва, Харкова та Дніпра, та буде вперше презентований в Центрі сучасного мистецтва М17.

Подія проводиться в рамках творчих зустрічей підчас виставки Frontier. New Monuments. Мистецтво та VR.

Наступна подія

Усі події
Як нові медіа допомагають комунікувати соціальні теми. Марія Жданова і Міла Арсенюк

Як нові медіа допомагають комунікувати соціальні теми. Марія Жданова і Міла Арсенюк

02.11.2019 - 02.11.2019
Усі події