• Main
  • Календар
  • Лекція Тільмана “ccnoa/dac – спільний досвід”
Назад

Лекція Тільмана “ccnoa/dac – спільний досвід”

18.07.2019 - 18.07.2019

Тільман – художник німецького походження, який у 1998 році разом із пані Петрою Бунгерт заснував у Брюсселі, Бельгія, CCNOA (Center for Contemporary Non-Objective Art) – перший подібного роду проект, чия особлива увага зосереджувалася на сприянні розвитку сучасних тенденцій у сфері редукційного та/і безпредметного видів мистецтва.

Незабаром після закриття CCNOA у 2010 році Тільман відкрив в Італії новий експериментальний художній простір, призначений для реалізації виключно сайт-специфічних проектів, – DAC.

Крім того, з 2016 року Тільман та художниця Кора фон Цешвіц співпрацюють за запрошенням створити сайт-специфічні твори. Через такі проекти вони вивчають, досліджують і оспорюють феномен впливу простору на наше повсякденне життя в його соціальних, психічних та фізичних аспектах.

Виставка “CCNOA/DAC – спільний досвід”, запропонована Тільманом для Міжнародного проекту non-objective art “Велике Коло” у М17, спрямована на представлення візуального огляду історії CCNOA та поточної діяльності DAC.

Тільман розповість про розвиток безпредметного мистецтва в Європі крізь призму історії проектів CCNOA (Center for Contemporary Non-Objective Art), Бельгія, і DAC (Dolceacqua Arte Contemporanea), Італія, а також про свій досвід сайт-специфічних художніх практик, які з 2016 року здійснює у співпраці з художницею Корою фон Цешвіц.

Вхід на лекцію Тільмана “ccnoa/dac – спільний досвід” – за квитком на виставку Big Circle

Вже 18.07. о 19:00 ви зможете ближче познайомитися з одним із кураторів проектів-учасників Міжнародного проекту non-objective art “Велике Коло” Тільманом.

Наступна подія

Усі події
Roland Orépük Big Circle UA

Roland Orépük Big Circle UA

01.08.2019 - 01.08.2019
Усі події