Назад

M17 Sculpture Prize. Прес-конференція

17.02.2020 - 17.02.2020

17 лютого о 17:00 запрошуємо на прес-конференцію з нагоди визначення 12-ки номінантів на здобуття премії M17 Sculpture Prize.

М17 Sculpture Prize – перша в Україні професійна премія для скульпторів, націлена на пошук та підтримку талановитих митців, що працюють зі скульптурою, інсталяцією та іншими видами тривимірного мистецтва. До журі Премії залучено провідних європейських знавчинь тривимірного мистецтва – кураторку проєкту «Скульптурний парк Мюнстера» Маріанну Вагнер, голову кураторської програми Йоркширського скульптурного парку Хелен Фібі, незалежну кураторку та консультантку фонду Маріо Мерца Лізу Паролу.

1 лютого міжнародне журі представило список номінантів на здобуття Премії. Замість очікуваних 10-ти номінантів у переліку опинилося 12 імен. Чому було вирішено розширити перелік? Які подальші етапи у визначенні головного переможця? Про це можна буде дізнатися на прес-конференції.

А також:

  • Познайомитися із номінантами, чиї роботи було обрано з-поміж 200 претендентів, та почути про їхні ідеї і бачення розвитку українського тривимірного мистецтва.
  • Почути коментарі, які залишили експерти після перегляду заявок аплікантів.
  • Дізнатися про наміри розбудови українського тривимірного мистецтва в межах напряму M17 Sculpture Project.

Учасники прес-конференції:
Наталія Шпитковська – директорка Центру сучасного мистецтва М17
Катерина Рай – кураторка M17 Sculpture Project
Андрій Адамовський – колекціонер, меценат, засновник Adamovskiy Foundation
А також номінанти та номінантки премії М17 Sculpture Prize: Анна ТарадінаМихайло Алексеєнко, Андрій Кириченко, Василина Буряник, Василь Грубляк, Владислав Голдаковський, Даниїл Шуміхін.

Прес-конференція пройде у Центрі сучасного мистецтва М17
вул. Антоновича, 102-104, Київ


М17 Sculpture Project – окремий дослідницький напрям Центру сучасного мистецтва М17, покликаний запропонувати суспільству, бізнесу, містам України рішення того, як завдяки скульптурі та інших видів тривимірного мистецтва покращити образ навколишнього середовища, зробити місто привабливим для туристів, сприяти налагодженню міжкультурного діалогу.

Наступна подія

Усі події
«Медійні проєкти Арсена Савадова». Лекція Олександра Соловйова

«Медійні проєкти Арсена Савадова». Лекція Олександра Соловйова

22.02.2020 - 22.02.2020
Усі події