• Main
  • Календар
  • «Ukraїner. The Movie»: Показ фільму та зустріч з авторами
Назад

«Ukraїner. The Movie»: Показ фільму та зустріч з авторами

15.12.2019 - 15.12.2019

15 грудня 2019 о 18:00 у ЦСМ М17 відбудеться показ фільму «Ukraїner. The Movie», а також зустріч із режисером стрічки Миколою Носком і автором проєкту Богданом Логвиненко.

«Ukraïner. The Movie» – перший повнометражний фільм від творців Ukraïner, знятий за підтримки Українського культурного фонду.

«Ukraïner. The Movie» – історія про буденне життя однієї з найбільш невідомих країн європейського континенту. Фільм розповідає історії про героїв із різних куточків України, їхнє життя та побут, ремесла й мистецтво, цікаві ініціативи та культуру. Персонажі цієї стрічки не пов’язані між собою, їхні світи різні, утім, ця різність об’єднує країну.

Тривалість фільму: 84 хвилини

 

Нагадаємо: Ukraїner – волонтерський медіапроєкт, який у дослідницьких експедиціях відкриває справжню, несподівану, цікаву та автентичну Україну. До творення проєкту залучено понад 300 волонтерів, а матеріали Ukraїner виходять уже десятьма мовами.

Перше коло експедицій Ukraїner тривало з червня 2016-го до жовтня 2018 року та охопило всі історичні регіони, крім тимчасово окупованих територій. Результатом цих розвідок стали понад 200 виданих історій на сторінках ukrainer.net, книжки «Ukraїner. Країна зсередини» та «Ukraïner. Ukrainian Insider». Наразі команда Ukraїner продовжує досліджувати традиції та фіксувати сучасну історію України.


Презентація відбудеться в межах «Звітного проєкту УКФ», який проводить Український культурний фонд спільно із Центром сучасного мистецтва М17.

Виставкова частина проєкту демонструє зріз ідей, що були реалізовані завдяки УКФ у 2019 році.

Експозиція відкрита з 3 грудня по 19 січня.

Вхід на всі події вільний!

Наступна подія

Усі події
«Мистецтво хоче знайомитись»: Презентація проєкту

«Мистецтво хоче знайомитись»: Презентація проєкту

22.12.2019 - 22.12.2019
Усі події