• Main
  • Calendar
  • Зустрічі на виставці Frontier. Про мистецтво та VR_1.0
Back

Зустрічі на виставці Frontier. Про мистецтво та VR_1.0

12.10.2019 - 12.10.2019

12 жовтня з 12:00 до 20:00 в межах виставки Frontier. New Monuments. Мистецтво та VR реальність відбудеться спеціальна подія з
▪ дитячою програмою,
▪ кураторською екскурсією,
▪ майстер класом з використання VR в мистецьких проєктах та
▪ телемостом між Україною і Ізраїлем на тему цифрового безсмертя.

О 12 стартує двогодинна дитяча програма VR Art for Kids із використанням розмальовок і пазлів з ефектом доповненої реальності. Для дітей до 8 років. Кількість місць у групі обмежена. Попередня реєстрація за телефоном (067)3106631. Оплата здійснюється у касі ЦСМ М17. Вартість участі – 200 грн. (до вартості також входить какао і подарунки для дітлахів).

О 14 розпочнеться кураторська екскурсія від Катерини Рай, яка проведе подорожжю у досвіди віртуальної реальності та мистецькі замисли робіт митців, в тому числі представлених у фізичних об’єктах проєкту М17 Sculpture Project.
Які сенси можуть запропонувати митці на заміну демонтованим артефактам пройдешньої епохи? Які цінності транслюють створені ними об’єкти і як ці артоб’єкти мають працювати із суспільною пам’яттю? Чи здатні «нові монументи» реформувати простір, обтяжений травматичним досвідом минулого?
Катерина Рай допоможе розібратись у змістах витворів на виставці Frontier. New Monuments.

О 15 відбудеться авторський майстер-клас від Юрія Мирона.
Медіа-художник Юрій Мирон розповість про спорядження підкорювачів і фундаторів інших вимірів реальності: які програми допоможуть у реалізації саме вашого завдання, які інструменти пропонуються та як найкраще їх використовувати.

О 19 заговоримо про незвичайний бік людського існування у цифровому безсмерті. Телеміст Україна-Ізраїль «Цифрове безсмертя та цифровий монумент» із кінорежисером Александр Шапиро (Alexander Shapiro), за модераторсва художника Nezhinsky Serhii.
«Мова піде про внутрішній світ людини як найглибший рівень інтер’єру та про екстер’єр як екстраполяцію внутрішнього світу людини назовні. Відповідно, про пам’ять як форму внутрішнього світу та пам’ятник як його зовнішній прояв – про пам’ять як пам’ятник та новий монумент. Крім того, ми також торкнемося наступних тем: суміш сакрального та спектакулярного, образи часу і образи руху в контексті делезівської концепції, та їх дистрибуція як тригер вічності (процесу); культурологічне: як глобальна цифрова інсталяція, сучасне як засуджуване, урбаністичний дизайн, нові зони рекреації, цвинтар як центр суспільного житті та зміна ставлення до смерті».
Сергій Ніжинський

Вхід на всі суботні події, окрім дитячої програми, можливий за умови придбання квитка на виставку Frontier. New Monuments. Мистецтво та VR реальність.
Квиток можна придбати у касі ЦСМ М17 або за посиланням: http://m17tickets.com.ua/mtickets/?id=28
Вартість квитка – 100 грн. для дорослих,
70 грн. – для школярів, студентів і пенсіонерів.
Місце: M17 Contemporary Art Center

Next event

All events
HeForShe Congress 2019

HeForShe Congress 2019

17.10.2019 - 17.10.2019
All events