European Digital Art Fair: Open Call

European Digital Art Fair: Open Call

Поділитись
12.01.2022 - 28.02.2022
Поділитись
Про проєкт
  • Про проєкт
  • Партнери

Центр сучасного мистецтва М17 спільно з платформою V-Art оголошують OPEN CALL на перший панєвропейський ярмарок цифрового мистецтва European Digital Art Fair (EDAF).

Опис проєкту

European Digital Art Fair — ярмарок, що націлений продемонструвати сучасне цифрове мистецтво у синхронічному зрізі. Диджитальні роботи мисткинь та митців із 43 європейських країн будуть презентовані у двох просторах одночасно: у спеціально розробленій віртуальній галереї від V-Art та в Центрі сучасного мистецтва М17. Гібридний формат синхронного експонування онлайн та офлайн відображає полімодальність сучасної реальности. Разом віртуальний та фізичний простори уможливлюють багатогранний досвід перцепції цифрового мистецтва.

Мета European Digital Art Fair — сформувати сприятливу глобальну екосистему цифрового мистецтва та артринку.

Аплікаційна форма

Заявки можуть подавати як митці / мисткині одноосібно, так і галереї, музеї, інституції, артдилери, що презентують мисткинь та митців або володіють їхніми роботами.

Ви можете подати будь-які цифрові роботи: статичні диджитальні зображення (картини, фотографії, скульптури); часові медіа (відео, фільми, авдіо, слайди); інтерактивні диджитальні інсталяції; XR / VR / AR / MR; ігрове мистецтво; генеративне мистецтво; вебарт або мережеве мистецтво тощо.

Якщо подані вами роботи пройдуть відбірковий етап, на вашу пошту буде надіслана комерційна оферта з правилами продажу робіт на ярмарок. У листі також будуть прописані подальші умови участи, що включатиме реєстраційний платіж у розмірі 30 євро. У цю суму входить: створення віртуального павільйону митця/мисткині чи інституції/дилера на платформі, технічна підготовка та адаптація робіт, вирішення адміністративних питань.

Подати заявку

 

Календар

Дедлайн OPEN CALL — 28 / 02 / 2022

European Digital Art Fair буде також доповнений публічною програмою, що включає панельні дискусії для представників культурних інституцій/колекціонерів; artist talks; майстер-класи; розмови з колекціонерами. Публічна програма присвячена цифровому мистецтву в структурі сучасного мистецтва та артринку.

Вимоги до мисткинь і митців:

— Повноліття згідно до законодавства України (повних 18 років).
— Зареєстроване місце народження або проживання в одній із 43 європейських країн (повний список зазначений нижче).
— Заповнення анкети.
— Подання робіт виключно у цифровій формі (розмір файлу до 10МВ, формат файлу – png, pdf, mp4, mov / посилання на сторонні ресурси та відеосервіси)
— Подання максимум 5-ти робіт від одного митця / мисткині.
— Відсутність образливих, дискримінаційних елементів у запропонованих роботах.
— У разі подачі вже створеної NFT-роботи, надання активного посилання на неї.
— Вільне володіння англійською мовою.

Вимоги до інституцій/дилерів:

— Наявність юридичної реєстрації в будь-якій із 43 європейських країн, зазначених у списку нижче.
— Наявність дозволу безпосередньо від митців / мисткинь на продаж або показ і оприлюднення їхніх робіт. Відповідальність несуть учасники ярмарку, безпосередньо до робіт яких виникають претензії від третіх сторін.
— Заповнення анкети.
— Подання робіт виключно у цифровій формі.
— Подання максимум 10-ти робіт від однієї інституції/дилера.
— Відсутність образливих, дискримінаційних елементів у запропонованих роботах.
— У разі подачі вже створеної NFT-роботи, надання активного посилання на неї.

Більше інформації