• Main
  • Проєкти
  • Французько-український VR-фестиваль “Virtualité”
Французько-український VR-фестиваль “Virtualité”

Французько-український VR-фестиваль “Virtualité”

Поділитись
03.12.2020 - 04.12.2020 Купити квиток
Поділитись
Про проєкт
  • Про проєкт
  • Преса
  • Експозиція
  • Роботи
  • Фоторепортаж
  • Партнери

З 2017 Французький інститут та мережа французьких культурних закладів за кордоном проводять у різних країнах світу міжнародне свято цифрових культур під назвою «Цифровий листопад».

Цьогоріч Французький інститут в Україні уперше долучається до цієї програми, проводячи французько-український VR-фестиваль «Virtualité».

Робота Яна Кунена “Аяуаска”

Упродовж 2-х днів у галереї M17 відвідувачі мали можливість ознайомитися з яскравими VR-творами французького та українського виробництва, які підтверджують динамічний розвиток цієї новітньої галузі, високий професіоналізм студій та творчий потенціал цього нового ресурсу.

Серед восьми VR досвідів – дві стрічки Яна Кунена «Аяуаска» та «-22,7° С», які перенесуть вас до нетрів амазонських джунглів, де ви відкриєте для себе загадкові шаманські практики племені Шипібо, а також у самісіньке серце Гренландії, куди ви вирушите разом з музикантом на ім’я Molécule у пошуках звукової гармонії. З українського боку до програми увійшов фільм Альони Стулій «Бабин Яр», який запропонує вам історичну VR-реконструкцію цього жахливого злочину, скоєного у 1941 році.

4.12.2020 У Києві проходить перший французько-український VR-фестиваль // Суспільне

3-4 грудня в київському Центрі сучасного мистецтва "М17" пройде перший французько-український фестиваль VR-мистецтва "Virtualité".

4.12.2020 В Киеве начался французско-украинский VR-фестиваль. В программе — проекты о Бабьем Яре и шаманах // Bird In Flight

В мире проводят лишь несколько подобных фестивалей: в рамках Венецианской биеннале, VRHAM в Гамбурге и Cinequest в Сан-Хосе, США.

2.12.2020 Киян познайомлять з віртуальними світами // Вечірній Київ

Перший французько-український фестиваль VR "Virtualité" представляє 7 яскравих VR-робіт французьких та українських митців цієї інноваційної галузі.

01.12.2020 В Києві пройде французько-український фестиваль VR мистецтва // Telegraf Design

У форматі виставки в Центрі сучасного мистецтва M17 в рамках міжнародного проєкту «Цифровий листопад» у грудні пройде перший французько-український фестиваль VR мистецтва Virtualité.

30.11.2020 VR-фестиваль Virtualité у Центрі сучасного мистецтва М17 // 112.UA

З українського боку до програми увійшов фільм Альони Стулій "Бабин Яр"