Назад

Колективний монохром № 31

17.07.2019

16 липня 2019, на відкритті Експозиції # 2 в межах Міжнародний проект non-objective art “Велике Коло”, відбувся перформанс під назвою “Колективний монохром № 31”.

“Колективний монохром № 31” – це найпізніша із започаткованих австралійським художником Біллі Грюнером у 2005 році серій картин, створюваних публікою у різних куточках світу. Ця нова робота знаменує собою початок 4-ї серії (з 10 картин), яка має бути виконана у зеленій колірній гамі. Попередні 30 картин створювалися в окремих містах у трьох різних палітрах кольорів. Перша серія з десяти картин була виконана у синьому кольорі, друга – у жовтому, а третя – у червоному.

Всі, хто зажадав стати співучасником цього публічно створюваного арт-проекту сучасного безпредметного мистецтва, мали розбірливо написати своє ім’я для архівного реєстру та залишити свій підпис, а після – нанести на полотно шар фарби.

Дивіться, що з цього вийшло.

А всім, хто долучився, вітання від Billy Gruner! Тепер Ви – радикальний, постформалістичний сучасний редуктивний художник! Ласкаво просимо до руху нового сучасного мистецтва!

Наступна публікація

Усі публікації
Лекція Тільмана

Лекція Тільмана "ccnoa/dac — спільний досвід"

19.07.2019
Усі публікації