Назад

Frontier. VR Art Festival. Kyiv. Відкриття

09.09.2019

Вже 20 вересня в Центрі сучасного мистецтва М17 розпочнеться перший в Україні фестиваль про мистецтво та віртуальну реальність! Побачити на власні очі результат поєднання мистецтва з новітніми технологіями можна буде на Frontier. VR Art Festival.

Кожен з художників в цьому проекті запропонував свою концепцію світу, власну систему цінностей у якості нового монументу для сучасного суспільства. Кожен митець проаналізував виклики міста та крізь них артикулював глобальні проблеми суспільства. Художники роздумують на теми інформаційного перенасичення, спорідненості з природою, стосунків між адептами суспільства, духовної кризи, колонізації космосу, хаотичної забудови власного життя, тощо.

“Головна ідея Frontier – пропонувати якісні зміни в культурі та суспільстві, створювати, будувати, досліджувати, поєднуючи новітні технології та мистецтво. Цьогоріч ми розповідаємо про місто та його взаємозв’язки з мистецтвом.
Місто – це територія сплавлення багатьох сенсів, культур, подій, потреб суспільства, а мистецтво рефлексує на його виклики, характеризує, допомагає людині адаптуватися в місті, а заразом і викарбувати його айдентику. Мистецтво в публічному/громадському просторі – це набагато більше ніж хтось може уявити, воно покликане не розважати, а спонукати думати”. 

Катерина Рай,
кураторка проекту

Організатори проєкту:
АРТ оптимісти
Academy of Visual Arts Kharkiv (AVA)
Конгрес активістів культури

Партнер проєкту:
Adamovskiy Foundation
Immersense
Carbon

Співорганізатори:
Центр сучасного мистецтва М17
Art Cult.

 

Наступна публікація

Усі публікації
Презентація каталогу проекту Big Circle

Презентація каталогу проекту Big Circle

14.09.2019
Усі публікації