• Main
  • Публікації
  • ЦСМ M17 відмовляється від участи у виставці “The Ukrainian Way” у Saatchi Gallery, Лондон
Назад

ЦСМ M17 відмовляється від участи у виставці “The Ukrainian Way” у Saatchi Gallery, Лондон

15.08.2022

Шановні друзі, колеги та партнери! 

Впродовж останніх днів в сторону ЦСМ М17 лунають звинувачення щодо організації нами проєкту “The Ukrainian Way” в Saatchi Gallery, що у Лондоні. 

Saatchi Gallery є одним із найвідоміших виставкових центрів сучасного мистецтва у Великобританії. Після переїзду галереї в нове приміщення, у штаб-квартирі герцога Йоркського в Челсі, в Saatchi Gallery побувало понад 10 мільйонів відвідувачів. За соціальними мережами галереї слідкують понад 6 мільйонів людей. У 2019 році Saatchi Gallery стала зареєстрованою благодійною організацією, яка є інноваційною платформою для сучасного мистецтва та культури.

Наше бажання долучитися до виставки “The Ukrainian Way” у вересні 2022 року було пов’язане з прагненням підтримати благодійну ініціативу зі збору коштів на підтримку культурного сектору нашої країни: реставрації  та відбудови українських культурних об’єктів, що зазнають пошкоджень внаслідок війни. Ми мали надію, що проведення такого масштабного проєкту у визначній всесвітньовідомій галереї могло б забезпечити успіх нашого благодійного наміру.

На жаль, за обставин некоректної інформаційної презентації проєкту, а також неузгоджених дій та заяв, ЦСМ М17 відмовляється від участи у виставці “The Ukrainian Way”.

Ми вдячні всім за слушні зауваження і довіру та обов’язково проінформуємо усіх учасників проєкту про наше рішення. Ми докладемо всіх зусиль, аби виконати свої зобов’язання перед усіма, хто з нами співпрацює, аби уникнути можливих втрат та репутаційних ризиків.

Наталія Шпитковська, 

ЦСМ М17

Наступна публікація

Усі публікації
Віктор Сидоренко: художник, свідок, персонаж. Ретроспективний огляд творчости // Лекція Наталії Шпитковської

Віктор Сидоренко: художник, свідок, персонаж. Ретроспективний огляд творчости // Лекція Наталії Шпитковської

19.09.2022
Усі публікації