• Main
  • Публікації
  • Михайло Алексеєнко – головний переможець першої M17 Sculpture Prize
Назад

Михайло Алексеєнко – головний переможець першої M17 Sculpture Prize

28.02.2021

У суботу, 27 лютого, у Центрі сучасного мистецтва М17 відбулася церемонія нагородження переможця першої премії у галузі тривимірного мистецтва M17 Sculpture Prize!

Головний приз та винагороду в розмірі 250 000 гривень від фонду Adamovskiy Foundation отримав Михайло Алексеєнко, автор роботи «Кришталева мрія».

Журі відмітило переконливу дію роботи на різних рівнях – від індивідуального рівня вузького кола сім’ї до колективної форми пам’яті в межах нації чи держави. Наголосили експертки й на тому, що «Кришталева мрія», основною «мовною одиницею» якої є предмети посуду, може працювати з цими рівнями в усьому світі, оскільки посуд має величезне символічне навантаження стосовно індивідуальної та колективної пам’яті представників будь-яких спільнот.

Ще двоє номінантів отримали спеціальні нагороди від наших партнерів. Так, SEARCH Foundation відзначили винагородою Андрія Кириченка за роботу «Книги», номінація «За збереження і розвиток керамічних традицій». А Berkeley Real Estate, партнери компанії The Berkeley World в Україні, – Даниїла Шуміхіна за скульптуру «Нестійкі зв’язки з майбутнім у даних умовах», номінація «За мистецьке осмислення впливу архітектурних форм.

Дивіться, як це відбувалося!

Фотографка: Ліна Белоковаленко

Наступна публікація

Усі публікації
Виставка M17 Sculpture Prize: Roots and Pollen відтепер доступна у 3D!

Виставка M17 Sculpture Prize: Roots and Pollen відтепер доступна у 3D!

25.03.2021
Усі публікації