Назад

Roland Orépük Big Circle UA

30.07.2019

ЕКСПОЗИЦІЮ #3 проекту міжнародної колаборації у сфері сучасного безпредметного мистецтва “Велике Коло”, яка розпочнеться 1 серпня, відкриє французький художник Роланд Орепук – засновник та куратор Міжнародного бієнале безпредметного мистецтва (BANO) у Пон-де-Кле, Франція.

Роланд Орепук (1950 р.н.) – одна з найважливіших фігур у сучасному безпредметному мистецтві. За умов кризи інституційної підтримки започатковане ним у 2011 році бієнале дало значний поштовх у розвитку цього мистецького напряму. Крім того, запрошуючи більш і менш знаних митців із відмінними переконаннями щодо художньої стилістики, Роланд домігся репрезентативного представлення безпредметного мистецтва, як у геометричних, так і в ліричних його тенденціях.

Сам художник працює у редукційній естетиці. Починаючи з 2004 року послуговується в своїх роботах виключно жовтим і білим кольорами.

“Спростити, використовувати мінімум засобів, аби отримувати максимум і бути переконливим – ось що я вважаю ідеальним визначенням редукціонізму і всієї моєї роботи”.

Урочисте відкриття Експозиції #3 розпочинається о 19:00.

Проект “Велике Коло” підготовлено художнім об’єднанням KNO | Kyiv Non Objective

Виставка проходить за підтримки Adamovskiy Foundation

Центр сучасного мистецтва М17
вул. Антоновича, 102-104

Наступна публікація

Усі публікації
Frontier. VR Art Festival. Kyiv. Відкриття

Frontier. VR Art Festival. Kyiv. Відкриття

09.09.2019
Усі публікації