• Main
  • Публікації
  • Відкриття виставки Гамлета Зіньківського “Нічого зайвого”
Назад

Відкриття виставки Гамлета Зіньківського “Нічого зайвого”

14.04.2019

Вчора відкрили Виставка Гамлета Зіньківського “Нічого зайвого”. Дякуємо всім, хто прийшов, за внесок у створення тієї надзвичайної атмосфери. Не зупиняйтеся!

Чекаємо вас на виставці Гамлета — одного з тих художників, які своїми діями змінюють картину соціального середовища України.

У суспільній свідомості культурні інституції і вуличне мистецтво зазвичай розведені по різних полюсах. Однак виставкою “Нічого зайвого” М17 і Гамлет Зіньківський вкотре доводять наявність між ними безлічі точок перетину. Обидва ці конструкти за допомогою властивого саме їм знакового інструментарію описують багатоаспектну, але одну-єдину реальність, у межах якої існуємо ми всі.

«Не схильний взагалі про щось шкодувати, комусь заздрити, бо щасливий кожному дню свого життя, а без певної кількості помилок і дурниць я б цього стану не дійшов.
Лише інколи заздрю музикантам, які потребують тільки труби або скрипки у футлярі. Я ж регулярно збільшую кількість предметів у цьому світі. Добре, що вони хоча б не штамповані й не займають багато місця в нашому маленькому Всесвіті».
Гамлет Зінківський,
митець

Одну з частин виставки “Нічого зайвого” у М17 — свій візуальний щоденник — Гамлет презентував на території Whitebeard Blackbird M17. “Полароїди 2015” — це розгорнутий рулон із діафільмом про цілий рік життя. 365 промальованих кадрів на згадку про крихти, які проводять нас буднями і зникають, просіяні крізь решето пам’яті. Залишена кимось рукавичка. Ластівка, що пролетіла небом…

Виставка триватиме до 30 червня 2019

Центр сучасного мистецтва М17, вул. Антоновича, 102–104

Проект реалізується за підтримки Adamovskiy Foundation

 

Наступна публікація

Усі публікації
Artist talk з Олексієм Золотарьовим

Artist talk з Олексієм Золотарьовим

21.04.2019
Усі публікації