Кушнір Наталія

Home, але не house
Home, але не house 180х400 см, акрил, емаль, полотно
Про роботу

“Моя робота називається “Home, але не house”, — розповідає Наталія Кушнір, резидентка СРЗ-2 та учасниця виставки “На акваторії заводу купатися було заборонено”. — Вона зроблена як декорація для театру. У багатьох людей, які приходили до нас на СРЗ-2, виникало хибне враження, що ми тут тільки відпочиваємо, купаємося в морі кожен день, нічого не робимо і проводимо вечірки весь час. Хоча насправді ж у нас часто навіть не було часу сходити на пляж або просто побачити море. Думаю, митці на СРЗ-2 працювали так само важко, як колишні робітники цього заводу. Я використала форму декорації, на якій зображена ідилічна картина з пляжем, проблематизуючи сприйняття діяльности митців у нашій країні”.

Більше про роботу Згорнути
Кушнір Наталія
Дата народження: 1999
Місце проживання: Одеса

Мисткиня, автор живописних, скульптурних об’єктів та інсталяцій. Провідна тема робіт людина і його безпосередня участь в соціальному житті, шляхи виживання та спостереження за індивідами. Переробляючи звичайні сюжети шляхом переосмислення предметів і їх призначення, використовуючи їх не з запропонованим функціоналом, акцентуючи на проблемах. Цьому також сприяють використані матеріали, зазвичай працюю з втор сировиною та артефактами знайденими на вулиці. Учасниця комуни на СРЗ в Одесі.

Навчалася в Одеському художньому училищі ім. М.Б. Грекова за фахом живопис, наразі навчається у Національній академії образотворчого мистецтва й архітектури на факультеті живопис.

Більше про автора Згорнути

Роботи Кушнір Наталія