творча група Журунова Маргарита & Локатир Богдан

Проєкт «Не/втручання або Об’єкт з натури»
Проєкт «Не/втручання або Об’єкт з натури»
Про роботу

Автори про концепцію проєкту, з яким увійшли до шорт-листа M17 Sculpture Prize:

«Усі ті рази, що ми брали участь у симпозіумі в Могриці, ми були абсолютно зачаровані одним прекрасним місцем – урвищем над крейдяним кар’єром з надзвичайно цікавою структурою. Три роки ми розмірковували над тим, який об’єкт хотіли б створити в тому місці, але зрештою зрозуміли, що насправді бажаємо лише привернути увагу інших до тієї краси, яку ми самі в ньому побачили.

Як живописці або графіки копіюють твори видатних майстрів, аби досягти майстерності у своєму жанрі, так ми вирішили відтворити роботу найвидатнішого майстра в мистецтві довкілля».

Коментує експертка Відбіркового журі Премії Ліза Парола:

«Богдан Локатир та Маргарита Журунова досліджують взаємозв’язок між відносним та абсолютним, використовуючи дзеркала та базові геометричні компоненти пейзажу для створення цікавих повторів. Впорядковуючи форми відповідно до невеличких частин земних або небесних послідовностей, вони працюють на перехрестях мінімалізму, концептуального та наземного мистецтв, звертаючи увагу на обмеженість нашого положення, надаючи пріоритет тілесній обізнаності та розміщуючи зміст арт-проєкту у глядача».

M17 Sculpture Prize: Roots and Pollen

Більше про роботу Згорнути
творча група Журунова Маргарита & Локатир Богдан
Дата народження: 1994 / 1993
Місце проживання: Львів

Митці працюють у тандемі працюють з 2015 року, паралельно у декількох напрямках: з природним середовищем (ленд-арт) та з друкованою графікою.

Більше про номінантів читайте у нашому матеріалі.

Більше про автора Згорнути