Shinseungback Kimyonghun

Безлике дзеркало
Безлике дзеркало 30x30x135 см, дзеркало, вебкамера, серводвигун, Arduino, комп’ютер, спеціальне програмне забезпечення та дерев’яна панель, 2013
Про роботу

Різні маркетингові технології намагаються зафіксувати наше обличчя, адже воно є джерелом цінної інформації про наші емоції! Але це дзеркало – інакше. Воно уникає облич. Ви можете побачити своє обличчя у дзеркалі лише у тому разі, якщо воно «безлике». Перевірте самі, поглянувши у дзеркало.

Проєкт Data CTRL Centre

Більше про роботу Згорнути
Shinseungback Kimyonghun
Дата народження: 2012
Місце проживання: Сеул

Фото: metalmagazine.eu

Shinseungback Kimyonghun – мистецький дует з Сеулу (Південна Корея), до якого входять Сін Син Пек (Shin Seung Back) та Кім Йон Хун (Kim Yong Hun). Сін Син Пек вивчав комп’ютерні науки, а Кім Йон Хун здобув ступінь бакалавра образотворчого мистецтва. Вони познайомилися під час навчання у Вищій школі культурних технологій (Graduate School of Culture Technology) при KAIST (Корейському провідному науково-технологічному інституті), а після закінчення магістерської програми «Наука і техніка» у 2012 році почали працювати як Shinseungback Kimyonghun. Під впливом досвіду учасників у галузі інформатики та візуального мистецтва їхня спільна практика сконцентрувалася на дослідженнях впливу технологій за допомогою засобів мистецтва.

Більше про артгрупу: ssbkyh.com

Більше про автора Згорнути