Трубіна Валерія

Проспект ім. де Кіріко
Проспект ім. де Кіріко 101х75,5 см, полотно, олія
Про роботу

«У цій картині я спробувала уявити далеке майбутнє не так похмуро, як зазвичай роблять багато які фантасти: зберігши позитив і віру в людство та здоровий глузд. І чи то жартома, чи то серйозно мені захотілося побачити столицю з ергономічними стильними хмарочосами, обладнаними майданчиками для повітряного транспорту, зручними переходами між будинками й виходами до автомагістралей, що ширяють над містом. Еклектичність і різноманітність архітектурних рішень органічно вплітаються в загальний готичний стиль рідного міста, де за допомогою нових технологій великі архітектурні пам’ятки вміщені під шатро зі штучним кліматом і більше не зазнають руйнувань. І звісно, у місті буде втілено грандіозний проєкт — споруджено проспект імені де Кіріко, одного з моїх улюблених, і, мабуть, найзагадковіших художників минулого, який у своїй творчості завжди звертався до внутрішнього світу людини, її розуміння багатогранності життя як з погляду особистості, так і суспільства загалом. На проспекті встановлено скульптуру — жвава дівчинка з обручем як символ постійного руху, постійної гри життя. Над містом ширяють величезні дирижаблі та інші літальні апарати, що відсилають до музики led zeppelin. Енергетичну проблему давно розв’язано, і тільки старі споруди ще потребують вітряних двигунів, що гніздяться на висотках.

У місті субтропічний клімат — сади й парки зі штучним зрошенням дають змогу вирощувати пальми та інші екзотичні рослини. Місто потопає в зелені й свіжості, розвинені технології допомагають гармонійно взаємодіяти природі й мегаполісу».

 

Більше про роботу Згорнути
Трубіна Валерія
Дата народження: 1988
Місце проживання: Київ

Народилася 1988 року в Гайсині Вінницької області. Закінчила Київський інститут декоративно-прикладного мистецтва і дизайну ім. М. Бойчука. Знаменита своїми 3D-скульптурами, що експонувалися в Інституті проблем сучасного мистецтва в Києві, галереях «Лавра», Bereznitsky Aesthetics та Invogue#Art.

Більше про автора Згорнути