Кадирова Жанна

Second Hand. СРЗ-2
Second Hand. СРЗ-2 20х20 см, цифровий друк на оргсклі
Про роботу

Новий етап проєкту «Секонд-хенд» Кадирова реалізувала в рамках виставки “На акваторії заводу купатися було заборонено” у 2021 році.

Ця виставка була першою масштабною презентацією робіт художників, які в останні роки працювали на території колишнього Одеського судноремонтного заводу СРЗ-2, перетворивши її в унікальний культурний кластер і трансмедіальну лабораторію. За кілька років закрита територія СРЗ-2 стала симбіозом скульптурних, живописних, шовкотрафаретних і інженерних майстерень, музичної студії, а також ательє. Умови, уможливили цей органічний синтез і діалог мистецтв, є винятковими для новітньої історії українського мистецтва.

Більше про роботу Згорнути
Кадирова Жанна
Дата народження: 1981
Місце проживання: Київ/Одеса

Художниця і скульпторка Жанна Кадирова працює в традиції мистецтва site specific, створює об’єкти, інсталяції, мозаїки та скульптури. Одна з основних тем її творчості – урбаністика, що стосується зміни обличчя міста. Серед критичних українських художників Кадирова однією з перших почала працювати з публічним міським простором. За словами художниці, це дає можливість постійно взаємодіяти з містом вивчаючи його. Часто її проєкти перебувають у принциповій залежності від зовнішнього середовища, цим середовищем є як фізичний простір, так і соціальний контекст.

Більше про автора Згорнути