Гамлет Зіньківський

Шмат землі
Шмат землі
Про роботу
Більше про роботу Згорнути
Гамлет Зіньківський
Дата народження: 11.08.1986
Місце проживання: Харків

Гамлет Зіньківський (11.08.1986) – український художник, відомий своїми стріт-арт роботами в Харкові і в інших містах.
Народився в Харкові в 1986 році, навчання проходив в Харківській Академії дизайну і мистецтв, на факультеті монументального живопису. Був виключений з академії в 2009 році за академічну заборгованість з фізкультури та психології.

Живе і працює переважно в Харкові, бере участь у виставках в Україні та за кордоном. Стріт-арт Гамлета відрізняється граффічной манерою виконання і присутністю характерних авторських текстів.

У 2009 і 2011 році став одним з фіналістів на здобуття PinchukArtCentre Prize.

У 2013 разом з Жанною Кадировою і Миколою Рідним представляв Україну на 53-Венеціанській бієнале. Гамлет Зіньковський презентував два проекти: «Наодинці з собою» і «Книга людей». «Наодинці з собою» – проект, присвячений Марку Аврелію і створений в період захоплення його творчістю. Складається з безлічі малюнків, зроблених кульковою ручкою і розкриває тему відносин людини з самим собою. «Книга людей» – інсталяція з сотень портретів, виконаних в рамках сірникових коробок.

Останнім часом Гамлет Зіньковський підписується «Гам Лет» – що в трактуванні художника означає «шум часу». Він не асоціює своє ім’я з відомим персонажем Вільяма Шекспіра з однойменної трагедії «Гамлет».

Більше про автора Згорнути

Роботи Гамлет Зіньківський