МНПЛ

Temple of nothing II
Temple of nothing II плитка
Про роботу

Архітектура з каменю видається стійкою до зовнішніх обставин, хоча її легко розбити. Так на виставці На акваторії заводу купатися було заборонено об’єднання МНПЛ представила інсталяцію “Temple of nothing II”, яка не довго проіснувала цілою. Плитка, зібрана на закинутому заводі СРЗ-2, була розставлена на підлозі виставкового простору М17 без клейких речовин. Кожен, хто ступав на інсталяцію, пошкоджував її.
Візерунок із чорних та білих плиток віддалено нагадує векторну схему типового давньогрецького храму: посередині виділене місце під ритуальні дії, що оперезане колонами. Якщо й так, то робота “Temple of nothing II” про секуляризаційні процеси — знищення релігійно важливих споруд та наругу над їхніми залишками. Храм, як і завод, виявляється нетривким елементом урбаністичного простору, від якого після розвалу системи залишаються тільки уламки.

Більше про роботу Згорнути
МНПЛ
Дата народження: 2009
Місце проживання: Одеса

МНПЛ — архітектурно-художня група, заснована у 2009 році в Одесі. Її учасники працюють в одній майстерні з 2010 року. Більшість із них має архітектурну освіту, тому на архітектурі базується їхня основна діяльність. Майстерня також є місцем для реалізації мистецьких проєктів. МНПЛ цікавить різносторонній підхід, в якому раціональні методи архітектурного проєктування тісно пов’язані з вільнішими художніми практиками. Сьогодні в основних спільних проєктах групи бере участь 6 архітекторів, візуалізатор і графічний дизайнер. В окремих проєктах кількість учасників може варіюватися.

Більше про автора Згорнути