Сіроус Олександр

Точка біфуркації
Точка біфуркації Мультидисциплінарна інсталяція, генеративна анімація, відеопроєкція, звуковий перформанс, нейромережа, 2020
Про роботу

Перші секунди роботи це умовний «чистий аркуш», на якому поступово виникають «персонажі» та фрагменти навколишнього середовища. Тригером до цих появ є звуки у виставковому приміщенні. «Чистий аркуш» перетворюється на робочий простір, поділений на елементарні соціальні структури (кадри), що визначають культурний код (анімаційний стиль) персонажів, які в них фігурують. Незалежно від бажання, персонажі взаємодіють між собою, формуючи звуковий ряд, і тим провокують появу інших персонажів. Це експоненціальне множення є наскрізною темою, розмовою про незворотність подій та часу.

Одночасно співіснуючи, персонажі виходять зі своїх кадрів і поступово перетинаються. Але все, на що вони здатні – це відтворювати заздалегідь сформовану поведінку та діалоги, що були сформовані нейронною мережею на основі фраз / цитат героїв світового кіно. Однак те, що спочатку бачиться / розглядається як принципова неможливість спілкування, насправді є частиною процесу формування нової загальної реальності, учасником якої є кожен.

Більше про роботу Згорнути
Сіроус Олександр
Дата народження: 1996
Місце проживання: Харків/Київ

Освіта:

Навчався у Харківському художньому коледжі на кафедрі
живопису та в Харківській академії дизайну та мистецтв на кафедрі
графіки.

Досвід:

У 2017-2018 роках – куратор курсу «Нове медіамистецтво» у HudpromLoft (Харків). У 2018 році – куратор курсу “Мистецтво нових медіа» у Харківській академії образотворчого мистецтва.

У 2019 році став одним із засновників FRONTIER – VR та AR фестивалю у Харкові. З 2019 року – викладач курсу 3D-програмування у Kyiv Academy of Media Arts.

Більше про автора Згорнути