• Main
  • Календар
  • AR – технологія, що змінить візуальну комунікацію назавжди. Олександр Сурнін
Назад

AR – технологія, що змінить візуальну комунікацію назавжди. Олександр Сурнін

09.11.2019 - 09.11.2019

Як і задля чого люди користуються соціальними медіа? Або, простіше кажучи, нащо ми “постимо”? Варіантів відповідей на це питання може бути багато: хтось намагається сконструювати свою ідентичність, хтось прагне підвищити свою соціальну/політичну/etc. помітність, хтось за допомогою технологій мріє закарбувати себе у вічності тощо. Але факт полягає у тому, що у ХХІ сторіччі велика кількість людей докладає колосальних зусиль, аби з тих чи інших причин стати частиною світу мистецтва. Зокрема і через таку практику, як селфі.

Чому ми вважаємо за необхідне говорити про AR? Доповнена реальність, часто використовувана у соціальних мережах, – це те, що розмиває кордони між дійсністю і сферою digital-мистецтва. Соціальні ж мережі сьогодні стали провідниками останніх світових трендів візуального мистецтва й отримали владу звертати увагу тисяч людей на прості і складні ідеї. У цих умовах ми маємо розуміти, як залучення AR-технологій, з якими ми стикаємося кожного дня, змінює саму концепцію сприйняття прекрасного.

Про це у суботу, 9 листопада о 18:00, розповість Олександр Сурнін – співзасновник Areyes Studio, ЗD-художник та generalist, що працював над проєктами таких компаній, як Google, Ubisoft, Wargaming, Gearbox, EA Games.

Вхід за квитками на поточну виставку Frontier. New Monuments. Мистецтво та VR:
100 грн. – для дорослих
70 грн. – для школярів, студентів і пенсіонерів.

Квитки можна придбати на сайті або у касі Центру.

Наступна подія

Усі події
Критичний музей: Відділ сучасного мистецтва Кмитівського музею

Критичний музей: Відділ сучасного мистецтва Кмитівського музею

07.12.2019 - 07.12.2019
Усі події