• Main
  • Календар
  • Критичний музей: Відділ сучасного мистецтва Кмитівського музею
Назад

Критичний музей: Відділ сучасного мистецтва Кмитівського музею

07.12.2019 - 07.12.2019

7 грудня о 18:00 запрошуємо на презентацію проєкту «Жести ставлення», створеного відділом сучасного мистецтва Кмитівського музею радянського мистецтва за підтримки Українського культурного фонду.

Героїзація – основна презентаційна модель, яку використовували музеї радянських часів. Дегероїзація – тенденція, яку сьогодні застосовують, демонструючи радянські артефакти й артоб’єкти. Як же вийти за межі цієї вузької парадигми, в якій є місце лише чорному або білому?

Критичний музей – досвід проєкту «Жести ставлення».

«Жести ставлення» – цикл виставок-інтервенцій, де було показано твори, побудовані на активному, ангажованому ставленні до питань і проблем, вкорінених у радянському періоді. Експозиції проходили з червня по жовтень 2019 року як демонстрація результатів роботи Кмитівського музею у форматі резиденції, учасники та учасниці якої критично аналізували добу модерності, зокрема спадщину радянської епохи.

Про діяльність музею розкаже координаторка відділу сучасного мистецтва Кмитівського музею, мистецтвознавиця, учасниця самоорганізованої мистецької ініціативи ДЕ НЕ ДЕ – Євгенія Моляр.


Презентація відбудеться в межах «Звітного проєкту УКФ», який проводить Український культурний фонд спільно із Центром сучасного мистецтва М17.

Виставкова частина проєкту демонструє зріз ідей, що були реалізовані завдяки УКФ у 2019 році.

Експозиція відкрита з 3 грудня по 19 січня.

Вхід на всі події вільний!


UPD: відеозапис події опубліковано на YouTube каналі М17 → дивитись тут.

Наступна подія

Усі події
«Ukraїner. The Movie»: Показ фільму та зустріч з авторами

«Ukraїner. The Movie»: Показ фільму та зустріч з авторами

15.12.2019 - 15.12.2019
Усі події