Назад

Лекція Галини Скляренко

17.10.2020 -
«Мистецтва дуже багато, і знайти в ньому себе, розповісти цьому багатоманітному світові щось, чого він ще не чув, – це найскладніша частина шляху митця», – сказала мистецтвознавиця Галина Скляренко на своїй лекції про творчість Віктора Сидоренка.
📹 Запис цієї лекції, що відбулась 17 жовтня у стінах ЦСМ М17 в межах виставки #Несвоєчасне, вже доступний на нашому YouTube-каналі!
Вихідні – саме час для самоосвіти! 💡
Нагадаємо, про що йшла мова. 👇
Наприкінці 1980-х – на початку 1990-х років позначився новий період у розвитку українського мистецтва. На артсцену вийшло багато художників із новим світовідчуттям. Одним із провідних представників сучасного мистецтва України став #ВікторСидоренко, чий творчий шлях розпочався у 70-х. У часи «перебудови» його мистецтво зазнає кардинальних змін і так стає на хвилю сучасності. Про ці зміни, про еволюцію авторської художньої мови Сидоренка і розповіла мистецтвознавиця Галина Скляренко.
Галина Скляренко – кандидатка мистецтвознавства, кураторка, старша наукова співробітниця Інституту мистецтвознавства, фольклористики та етнології ім. М. Рильського та Інституту проблем сучасного мистецтва НАМ України.
Приємного перегляду! 😉

Наступна подія

Усі події
VIDEOGAME: Перформанс Діми Левицького

VIDEOGAME: Перформанс Діми Левицького

20.11.2020 - 20.11.2020
Усі події