• Main
  • Календар
  • Ленд-арт симпозіум «Простір покордоння»: Історія і практика. Лекція Єгора Анцигіна // M17 Sculpture Prize Forum
Назад

Ленд-арт симпозіум «Простір покордоння»: Історія і практика. Лекція Єгора Анцигіна // M17 Sculpture Prize Forum

13.02.2021 - 13.02.2021

13 лютого 2021 року в межах форуму M17 Sculpture Prize International Forum у Центрі сучасного мистецтва М17 відбулася лекція Єгора Анцигіна на тему «Ленд-арт симпозіум “Простір покордоння”: Історія і практика» [відеозапис події]

Історія ленд-арт симпозіуму «Простір покордоння» в Могриці (Сумська область) нараховує вже понад 20 років. Своїм спрямуванням симпозіум проголошує «розвиток діалогу людини з довкіллям і розширення простору від внутрішньої межі “я-території” художника до простору ландшафту». Кожного року його учасниками стають близько 100 митців. А самому ленд-арту деякі мистецтвознавці продовжують незмінно пророкувати майбутній статус «найбільш популярної форми мистецтва для світового художньої спільноти», і це попри збільшення ваги нових технологій.

«Самі завдання роботи з ленд-артом дуже складно працюють з новітньою теорією мистецтв. І ще з теорією стану творів, які руйнуються під час створення. Це пов’язано з мистецтвом, яке існує тільки в цей конкретний момент або якийсь час після. Ти щось створюєш, але розумієш, що або зараз, або завтра, або через два сезони воно однаково зруйнується, тому що все оновлюється». (Єгор Анцигін в інтерв’ю для порталу МІТЄЦ)

Під час виступу розглянуто:
– діяльність симпозіуму «Простір покордоння» у хронологічному викладі;
– специфіку і значення ленд-арт практик.

Лектор:
Єгор Анцигін – художник, куратор

До Вашої уваги відеозапис лекції.
Мова: російська

M17 Sculpture Prize 2020

Наступна подія

Усі події
Церемонія нагородження переможця M17 Sculpture Prize 2020

Церемонія нагородження переможця M17 Sculpture Prize 2020

27.02.2021 - 27.02.2021
Усі події