• Main
  • Календар
  • Цифрова параметрична скульптура. Carbon та v4w.enko
Назад

Цифрова параметрична скульптура. Carbon та v4w.enko

27.10.2019 - 27.10.2019

Продовжуємо серію зустрічей на виставці мистецтва та віртуальної реальності у межах проекту Frontier – VR Art Festival. Цього разу головною темою стане параметричне тривимірне мистецтво, в якому форма об’єкту моделюється на основі даних, оброблених комп’ютерною програмою за заданими митцем алгоритмами.

О 17:00 вже традиційно запрошуємо вас на кураторську екскурсію виставкою «Frontier. New Monuments» від Катерина Рай.

О 18:00 стартує програма Carbon Media Art Lab, що розпочнеться відкриттям експозиції параметричних медіа-арт-скульптур, під час якого на вас чекає і Artists Talk з авторами.
В межах лабораторії зі створення параметричної скульптури від Carbon з грудня минулого року було витворено 5 інтерактивних скульптур, які будуть вперше презентовані 27 жовтня. Крім того, наші гості зможуть побачити й зовсім нову колективну скульптуру, яка в подальшому стане окрасою міста.

О 19:00 розпочнеться лекція українського художника Євгена Ващенка «Параметрична архітектура в медіа-мистецтві».
Євген Ващенко (творчий псевдонім – v4w.enko) з 2007 року працює зі звуком, скульптурою та візуальним середовищем у площині алгоритмічного мистецтва. Його роботи реалізуються шляхом маніпуляцій із комп’ютерними алгоритмами, що програмуються автором в режимі реального часу i безпосередньо для обраного моменту у програмних середовищах, таких як Max / Msp / Jitter та Grasshopper3D.

А вже о 20:00 можна буде побачити, як втілюється те, про що ви почуєте на лекції – аудіовізуальний перформанс від v4w.enko.

Вартість участі в усіх заходах:
100 грн. для дорослих
70грн. для школярів, студентів і пенсіонерів

Наступна подія

Усі події
Лекція Cтаніслава Глазова (DE) і колективне світлове шоу

Лекція Cтаніслава Глазова (DE) і колективне світлове шоу

31.10.2019 - 31.10.2019
Усі події