Назад

VIDEOGAME: Перформанс Діми Левицького

20.11.2020 - 20.11.2020

Запрошуємо вас на перформанс Діми Левицького «Відеогра»

Для участі вам потрібно заповнити коротку реєстраційну форму. Кожен, хто прийде на перформанс, отримає Handycam відеокамеру та навушники як інструменти відеогри у просторі М17. У перформансі можуть взяти участь лише 10 учасників.

Музика до перформансу – Іван Скорина, голос – Саша Савченко.

Перформанс буде відбуватись 20 листопада у Центрі сучасного мистецтва М17 у Києві о 18:00 та 19:30. Ви можете обрати зручний для вас час.

На думку канадського медіафілософа Маршалла Маклуена, медіа – це послання (message). Відеокамера – найрозповсюдженіший і найвідоміший засіб збору інформації в усьому світі. Кожного разу, коли ми бачимо відеокамеру чи на то вулиці, чи в приміщенні, чи в руках співробітників служби безпеки, ми розуміємо, що камера збирає інформацію про нас, фіксує наші обличчя, наші вчинки та нашу діяльність в цілому.

У цьому проєкті ми хочемо поговорити про питання безпеки в суспільстві в цілому та у приватному житті. Ми звертаємо свою увагу на питання: хто контролює відеокамеру? у чиїх руках камера?

У перформансі «Відеогра» ми запрошуємо всіх учасників відзняти за допомогою камери все, що відбувається у Центрі сучасного мистецтва М17 під час виставки Data CTRL Centre. Ми надамо кожному учаснику камеру, при цьому розглядаємо це як емансипуючий жест, а саме – як можливість бути не тільки глядачем , а й пограти з іншими за допомогою камери.

Ми віримо, що відеокамеру може тримати в своїх руках не лише сторожовий пес. На нашу думку, через те, що камера перестане бути засобом для спостереження, ми створимо простір, де не буде погляду сторожового пса.

Якщо ви хочете стати частиною перформансу, будь ласка, заповніть цю реєстраційну форму.

Діма ЛЕВИЦЬКИЙ. Народжений у місті Комсомольськ-на-Амурі (РСФСР) наприкінці вісімдесятих. Вивчав мистецькі практики у лабораторії Бориса Юхананова у театрі «Школа драматического искусства» (Москва, 2010–2012). Співзасновник групи Pic pic (2016, Київ), що займається аудіопрогулянками. Цікавиться фасадними вивісками, політичністю футболу, соціальними медіа, клікабельністю та депресією.

Мова перформансу: українська.


Подія відбудкться в межах паралельної програми до виставки Data CTRL Centre, що реалізується Goethe-Institut Ukraine у партнерстві з науково-популярним медіа Куншт і організацією Tactical Tech

Наступна подія

Усі події
Виставка

Виставка "M17 Sculpture Prize: Roots and Pollen"

17.12.2020 - 21.02.2021
Усі події