• Main
  • Календар
  • Зустрічі на виставці Frontier. Про тенденції медіа-арту
Назад

Зустрічі на виставці Frontier. Про тенденції медіа-арту

20.10.2019 - 20.10.2019

20 жовтня в межах виставки Frontier. New Monuments. Мистецтво та VR реальність поговоримо про тенденції медіа-арту, аудіовізуального мистецтва та VR art зокрема.

Розпочнемо вечір екскурсією виставкою Frontier. О 17:00 кураторка та дослідниця сучасного мистецтва Катерина Рай розповість про мистецтво у публічних просторах, про 25 артоб’єктів у віртуальній та доповненій реальності, про скульптури сучасних художників та про VR/AR як новий інструмент для митця.
Ви можете потрапити на екскурсію та виставку також о 14:00. А якщо у вас є діти, то беріть їх на майстер-клас Дитяча програма: VR Art for Kids.

Продовжимо вечір лекцією від засновників медіа-арт студії Blck Box, що спеціалізується на віджеїнгу, мультимедійних інсталяціях, сценографії для фестивалів та заходів. Команда студії працювала з провідними українськими техно-фестивалями та клубами Rhythm BüroNext Sound festivalCloserBrave! Factory FestivalСхема.

О 18:00 Георгій Сагітов та Олексій Тищенко розкажуть про

О 19:00 розпочнеться зустріч з visual artist Світланою Житнєю, яка розповість про використання віртуальної реальності в музичній сфері, у відеокліпах, в ріалтайм аудіовізуальних перформансах.

Після лекції Тая Кабаєва, режисерка анімації та медіа-художниця, презентує можливості використання VR у віджеїнгу. О 20:00 на вас чекає live перформанс у віртуальній реальності!

Кількість місць обмежено, тож зареєструйтесь, щоб потрапити на івент: http://bit.ly/2OPHueY

Вартість квитка – 100 грн.
Місце: M17 Contemporary Art Center

Наступна подія

Усі події
Цифрова параметрична скульптура. Carbon та v4w.enko

Цифрова параметрична скульптура. Carbon та v4w.enko

27.10.2019 - 27.10.2019
Усі події