Taradina Anna

Herbarium
Herbarium
About the artwork

Авторка про концепцію проєкту, з яким увійшла до шорт-листа M17 Sculpture Prize:

«Моя робота – альтернатива науковому способу дослідження рослинного світу, пізнання його через форму і тактильність. Збирання гербарію – це дуже інтимний процес спілкування з природою, той особливий момент, коли людина звертає увагу на природні структури і починає помічати світ, в якому ми перебуваємо постійно. Намагаючись зберегти цю швидкоплинну мить єднання із природою, ми ховаємо його на книжкових полицях».

Коментує експертка Відбіркового журі Премії Маріанна Вагнер:

«Естетика інсталяції відсилає уяву до процесів та ситуації в лабораторії. Це може бути гарною відправною точкою для роздумів про скульптуру в міському просторі, так само як і про те, чого саме потребують організми для розвитку. Перформативні якості твору, його потенціал до утворення зв’язку з інституціями, де він встановлюватиметься, змушують прикути погляд: як вдасться художниці (і як це вдається художникові взагалі) активізувати дискусії про скульптуру, запустити процеси спілкування».

Побачити, в якій формі втілився «Гербарій» Анни Тарадіної, ви зможете на виставці робіт номінантів і номінанток M17 Sculpture Prize: Roots and Pollen у ЦСМ М17

More about the artwork Close down
Taradina Anna
Date of birth: 1998
Place of residence: Kharkiv
More about the author Close down