Назад

Завершився «Звітний проєкт УКФ»

20.01.2020

19 січня завершився Звітний проєкт УКФ, який підготували Український культурний фонд та Центр сучасного мистецтва М17 за результатами річної діяльності Фонду. Радіємо, що отримали чудову нагоду познайомити наших відвідувачів із сучасним культурним контекстом країни!

Впродовж проєкту ми говорили про те, як побудувати критичний музей (за цьогорічним досвідом Кмитівського музею образотворчого мистецтва імені Йосипа Буханчука) та що необхідно для поліпшення умов Подільської набережної з Агентами змін, дізнавалися, як краще зав’язувати відносини із мистецтвом від команди проєкту Мистецтво хоче знайомитись та як можна розібратися у причинах суспільної ненависті із командою проєкту На тому боці, подорожували зафільмованою Україною із Ukraїner. І, звісно ж, на Інфоднях УКФ розбиралися у тонкощах подачі грантових заявок, які сьогодні експерти УКФ вже активно розглядають. Чекаємо на результати 2020-го. Буде ще гарячіше!

Висловлюємо вдячність усім, завдяки кому відбувся цей проєкт!
Юлія Федів, Наталія Шпитковська, Анастасія Герасимова, Катерина Рай, Валерія Дячек, Інга Заславська, Євгенія Гавриленко, Ніна Савченко, Олександра Вінницька, Маргарита Якименко, Павло Шевчук, Федір Сегін, незамінна команда медіаторів М17 та всі причетні!

Наступна публікація

Усі публікації
Визначено шорт-лист номінантів M17 Sculpture Prize

Визначено шорт-лист номінантів M17 Sculpture Prize

02.02.2020
Усі публікації