• Main
  • Календар
  • Дистанційна конференція в межах M17 Sculpture Prize Forum: Приймання тез
Назад

Дистанційна конференція в межах M17 Sculpture Prize Forum: Приймання тез

26.12.2020 - 20.01.2021

Дедлайн подачі тез 20 січня 2021 року

У період з 21 січня до 21 лютого 2021 року в Центрі сучасного мистецтва М17 відбудеться M17 Sculpture Prize International Forum, покликаний стати аналітичною платформою для осмислення результатів першої в Україні премії в галузі тривимірного мистецтва M17 Sculpture Prize та виставки робіт її номінантів/-ток M17 Sculpture Prize: Roots and Pollen (що саме триває у ЦСМ М17).

Паралельно до Форуму ми вирішили організувати конференцію для розбору проблематик у дистанційному форматі.

Тема конференції: Reforming the Space («Реформуючи простір»)

За результами роботи конференції планується видання pdf-збірки та публікація відібраних матеріалів на сайті Центру сучасного мистецтва М17, а також у каталозі до виставки M17 Sculpture Prize: Roots and Pollen (з номером ISBN).

Окремим учасникам конференції буде запропоновано представити свої доповіді в межах заходів, що відбуватимуться протягом роботи міжнародного форуму M17 Sculpture Prize Forum (з 21 січня до 21 лютого 2021 року).

Отож, мета Форуму та конференції – на прикладі сучасного тривимірного мистецтва проаналізувати, якими художники бачать актуальні реформи і як своєю діяльністю здатні безпосередньо долучатися до соціальних, політичних, ідеологічних перетворень у країні та світі. У ході глобального перерозподілу сфер впливу, втручань наративів і значень у комунікаційні процеси, важливо звертати прискіпливу увагу на те, яких форм набуває простір навколо. Про що ці форми нам говорять? Свідченням чого виступають? І як запустити реформування «знизу», коли б «форма простору» мала трансформаційний вплив на ідеологію, а не була б лише її «симптомом»?

Хто може взяти участь у конференції:

студенти магістратури, аспіранти, науковці, працівники культурної індустрії, які займаються розробкою проблематик, пов’язаних із тривимірним мистецтвом, та безпосередньо митці.

Секції:

Робочі мови: українська (або інша рідна – для іноземних громадян), англійська.

Формат: дистанційний.

Організаційний внесок відсутній.

Для того, аби взяти участь у конференції, необхідно до 20 січня 2021 року:

Вимоги до оформлення тез:

Наступна подія

Усі події
M17 Sculpture Prize International Forum

M17 Sculpture Prize International Forum

01.02.2021 - 27.03.2021
Усі події