FUTURESPECTIVE

FUTURESPECTIVE

Поділитись
30.07.2021 - 27.08.2021 Купити квиток
Поділитись
Про проєкт
  • Про проєкт
  • Преса
  • Експозиція
  • Митці
  • Партнери

Центр сучасного мистецтва М17 виступив партнером масштабного артпроєкту журналу Vogue UA, присвяченого 30-річчю Незалежності України, — FUTURESPECTIVE: Майбутнє очима українських митців

Проєкт висвітлює погляди українських художників та художниць на майбутнє, їхні роздуми, острахи та надії з його приводу. 30 несподіваних та часом провокативних робіт (живопис, фотографія, скульптура, інсталяція), які стали основою для серії обкладинок Vogue UA — проєкту, опублікованому в колекційному номері журналу за липень–серпень 2021 — і які тепер презентовані широкому загалу у просторі ЦСМ М17.

Учасники проєкту:

Дарія Альошкіна, Юлія Бєляєва, Артем Волокітін, Василина Врублевська, Василь Грубляк, Олена Ємчук, Олексій Золотарьов, Ілля Ісупов, Алевтина Кахідзе, Віталій Кравець, Нікіта Кравцов, Марія Куліковська, Павло Маков, Роман Мінін, Ілля Новгородов, Маша Прошковська, Влада Ралко, Маша Рева й Іван Грабко, Арсен Савадов, Ольга Оттенхейм-Селіщева, Юрій Сивирин, Тіберій Сільваші, Микола Толмачов, Валерія Трубіна, Леся Хоменко, Ілля Чичкан, Маша Шубіна, Julie Poly, Synchrodogs, Vladimir Manzhos aka WAONE Interesni Kazki

30 художників — 30 різних поглядів на світ і прийдешність.

Віталій Кравець розмірковує над безвихіддю екологічного майбутнього планети на прикладі катастрофи, особистої для кожного українця, — чорнобильської аварії. Непередбачуваність втілено у триптиху «Мутація» скульптора Олексія Золотарьова. Звичні речі набувають іншого вигляду — мутують. Але, згідно із законами світобудови, нам гарантовано баланс. І метр свіжої зеленої трави у фотороботі Тіберія Сільваші дає відчуття простору — символу необмежених можливостей і свободи.

«Дискурс проєкту — майбутнє у всій своїй розмаїтості. Митці не мають на меті його передбачити. Проте вони, кожен у власний особливий спосіб, виявляють певну колективну пам’ять, бентегу сьогодення, передчуття прийдешніх подій. Виставка постає одночасно ретроспективою й анонсом. Є в мистецтва така унікальна властивість: проживати майбутнє вже зараз, уявляючи ідеальне здійсненим».
Світлана Старостенко, кураторка виставки

«Ми звикли жити сьогоднішнім днем, проте сьогодні настільки непередбачуване, що команда Vogue UA вирішила поміркувати про час, в якому хочеться жити, й поглянути на наше майбутнє очима українських художників».
Пилип Власов, головний редактор Vogue UA

«Наскільки важливо мати в голові образ майбутнього, аби рухатись уперед? Відсутність такого змушує у пошуках хоч якогось орієнтиру зупинятись і обертати погляди назад, сповільнює нас. Як це часто трапляється, роль провідників тут беруть на себе митці — і пропонують сміливо зазирнути за горизонт разом з ними, на виставці у ЦСМ М17 та крізь сторінки журналу Vogue».
Наталія Шпитковська, директорка Центру сучасного мистецтва М17

Експозиція працює з 30 липня до 27 серпня 2021 року
Відкриття: 30 липня, з 11:00 до 21:00
Години роботи: вівторок — неділя, з 11:00 до 21:00

Проєкт реалізується журналом Vogue UA у партнерстві з Центром сучасного мистецтва М17 та медіа-холдингом «Медіа Група Україна»

29.07.2021 Як пройшло відкриття виставки FUTURESPECTIVE - масштабного арт-проекту Vogue UA – Vogue UA

29 липня в центрі сучасного мистецтва М17 відбулося відкриття масштабної виставки Futurespective - арт-проекту Vogue UA, приуроченого до 30-річчя Незалежності України. В його рамках 30 українських художників створили 30 робіт різних масштабів в різних техніках - від величезних полотен до лаконічних скульптур.

30.07.2021 Як пройшло відкриття виставки "Futurespective: 30 обкладинок Vogue UA від українських художників" – Buro 24/7

29 липня відкрилася виставка "Futurespective: 30 обкладинок Vogue UA від українських художників" в Центрі сучасного мистецтва М17. Це спецпроект Vogue UA до 30-річчя незалежності України. Він опублікований в колекційному арт-номері, який редакція традиційно випускає до серпня, сам же виставковий проект буде працювати до 27 серпня.

02.08.2021 20 найкращих фото з виставки Vogue UA в центрі сучасного мистецтва М17 – Vogue Ukraine

30 липня в артцентрі М17 відкрилася масштабна виставка Futurespective — артпроєкт журналу Vogue UA. Протягом усього серпня в артцентрі можна побачити 30 різнопланових робіт 30 українських художників — від скульптур та інсталяцій до масштабних живописних полотен і ефектних витинанок. Серед учасників — як уже визнані зірки українського мистецтва Арсен Савадов, Павло Маков, Ілля Чичкан, Ілля Ісупов, так і молоді імена — Маша Куліковська, Julie Poly, Микола Толмачов та інші.

30.07.2021 До 30-річчя незалежності України: у Києві відкрилася унікальна виставка – Україна 24

30 унікальних творів мистецтва до 30-річчя української незалежності представили в Центрі сучасного мистецтва М17 30 липня у межах масштабного артпроєкту журналу Vogue Ukraine.

10.08.2021 АРТ7 виставок серпня: від української фотографії та сюрреалізму до Жадана – The Village

Майбутнє очима українських митців в М17, різноманіття української фотографії останніх 30 років у Мистецькому Арсеналі та зріз українського сюрреалізму в галереї Portal 11 – зібрали добірку виставок, які варто відвідати в серпні.