NFT колекція “Lexicon”

NFT колекція “Lexicon”

Віктор Сидоренко

Поділитись
07.07.2022 - 27.11.2022 Купити квиток
Поділитись
Про проєкт
  • Про проєкт
  • Роботи

Коли «купити NFT» означає «допомогти Україні»!

Український художник Віктор Сидоренко випустив на платформі Binance спеціальне NFT видання серії «Lexicon», сьомий з тринадцяти заявлених тиражів йде на благодійність на підтримку України.

Митець, створюючи роботи, існує поза простором і часом. Зберігаючи пам’ять про минуле, він закарбовує сутність сучасності, й нерідко стає провісником майбутнього. Невипадково, що серія NFT-робіт «Lexicon» Віктора Сидоренка була створена незадовго до загарбницької війни росії проти України. Тепер вона стає «мистецькою зброєю».

В серії «Lexicon» Сидоренко звертається до фігури «транзитивного персонажу». Образ людини у спідньому разом із самим автором переживає метаморфози протягом всього творчого шляху митця. Зараз Персонаж уособлює людину, яка хоче вирватися на свободу. Герой вписаний у коло, яке вписане у квадрат. Рухи персонажу є формою протесту, спробою вийти з фігур, які обмежують його волю. Це символ боротьби України за незалежність і кожного з нас за свою свободу, за власне право вибору.

NFT-видання серії «Lexicon» було випущене в середині лютого 2022 року, 6 попередніх випусків NFT-серії вже успішно продані, кожне нове видання зростало в ціні. 50% коштів від сьомого випуску підуть на благодійність на підтримку сфери української культури через програми благодійного фонду Art for Victory UA. «Важливо враховувати досягнення та кар’єру митця», – зазначила Наталія Шпитковська, директорка Центру сучасного мистецтва М17. «Успіх Сидоренка в NFT ґрунтується на його визнанні та ряді важливих мистецьких проектів. Сподіваємося, що це дозволить колекціонерам відрізняти мистецтво від спекулятивних цифрових активів».

Віктор Сидоренко представляв Україну на Венеційській бієнале, двічі був комісаром Венеційської бієнале, мав виставку в ООН у Нью-Йорку. Його роботи знаходяться в колекціях провідних музеїв світу, успішно продаються на міжнародних аукціонах (Sotheby’s, Christie’s).

Наразі емітовано 7/13 тираж. Кількість унікальних NFT робіт Віктора Сидоренко обмежена. Ви маєте можливість придбати витвір мистецтва та зробити свій благодійний вклад для України. Подивитися та придбати NFT роботи з колекції «Lexicon» можна за цим посиланням.

Переходьте за посиланням, щоб переглянути біографію Віктора Сидоренка.

Дізнайтеся більше про проєкти художника та його останні виставки, реалізовані спільно з Центром сучасного мистецтва М17, зокрема, персональну виставку «Несвоєчасне» та «Нульовий рік. Ідея світла».

За період співпраці митця з Центром сучасного мистецтва М17 була видана книга «Вільна атональність» авторства Олексія Босенка, в якій він озмірковує про спричинені роботами Сидоренка питання: про сучасне мистецтво, що «живе з вивернутою шиєю», про «ідеальне дзеркало», по апокатастасис і багато іншого.

Більш детально про презентацію виставки NFT-мистецтва Віктора Сидоренка у просторі академії DAN.IT Метавсесвіту Meet Zeon.

Якщо у Вас виникло питання стосовно процесу купівлі, ліквідності NFT-інвестиції та NFT мистецтва в цілому, звертайтеся на пошту consultant@artcult.org.ua