Назад

NFT Віктора Сидоренка у просторі DAN.IT

05.07.2022

Незабаром, 7 липня, відбудеться презентація виставки NFT-мистецтва Віктора Сидоренка у просторі академії DAN.IT Метавсесвіту Meet Zeon. Виставка є благодійним проєктом: кошти від продажу NFT-робіт підуть на реалізацію благодійних програм фонду Art for Victory UA.

7 липня академія DAN.IT відкриває нову сторінку історії освіти та нетворкінгу у віртуальному просторі в Метавсесвіті Meet Zeon. DAN.IT є міжнародним лідером в авангарді інновацій EdTech. Компанія презентує новітній підхід до глобального навчання та технологій глибокого занурення, створюючи віртуальний всесвіт за допомогою спеціальної платформи Metaverse. Такий підхід виник у компанії завдяки тому, що через небезпеку більшість співробітників була вимушена емігрувати з України в різні куточки світу. Запуск Метавсесвіту у Великобританії 7 липня є першим із 10+ запусків, які плануються у наступному році.

Разом із презентацією 7 липня у просторі DAN.IT відкриється виставка NFT мистецтва Віктора Сидоренка. Під час події можна буде придбати сьомий тираж NFT-серії «Lexicon». Шість попередніх видань NFT-серії вже успішно продані, адже, враховуючи досягнення та кар’єру митця, NFT є не просто спекулятивним цифровим активом, а справжнім мистецтвом. 50% коштів від продажу сьомого випуску будуть передані на благодійність у межах програм фонду Artfor Victory UA.

Запрошуємо зануритися у віртуальний всесвіт, де б Ви зараз не були, і стати гостем першої виставки Віктора Сидоренка у Метавсесвіті та власником NFT-робіт із серії «Lexicon»!

Наразі видано 7/13 тиражу. Кількість унікальних NFT робіт Віктора Сидоренка обмежена. Ви маєте можливість придбати твір та зробити свій благодійний внесок для України.

Щоб придбати NFT-арт Віктора Сидоренка на сторінці галереї ArtCult на платформі Binance, переходьте за посиланням.


Реєстраційна форма, щоб відвідати простір DAN.IT (з 8 липня) і мати змогу переглянути виставку NFT робіт Віктора Сидоренка.


Переходьте за посиланням, щоб переглянути біографію Віктора Сидоренка.

Дізнайтеся більше про проєкти художника та його останні виставки, реалізовані спільно з Центром сучасного мистецтва М17, зокрема, персональну виставку «Несвоєчасне» та «Нульовий рік. Ідея світла».

Більше про проєкт «Lexicon» за посиланням.


Віктор Сидоренко – один із лідерів сучасного українського мистецтва. Він належить до покоління художників, які тривалий час жили і працювали при тоталітарному режимі. За цей період Віктор Сидоренко пройшов довгий шлях від реалізму до неоавангардизму як втілення повної свободи творчості. У 2003 році на 50-й Венеціанській бієнале він презентував від України свій проєкт «Жорна Часу», де торкався теми пам’яті, історії, питань спадщини посттоталітарних рудиментів й ідентифікації особистості в сучасному світі.

Сьогодні Сидоренко починає активно працювати у різних медіа: від станкового живопису, масштабних скульптур й фотографії до інсталяції, відеоарта та цифрового NFT-мистецтва, доказом чого є його останні виставки та проєкти, реалізовані спільно з Центром сучасного мистецтва М17, зокрема, персональні виставки «Несвоєчасне» та «Нульовий рік. Ідея світла».

Фонд “Art for Victory UA” є незалежним, некомерційним, благодійним фондом, організованим українською та міжнародною культурною спільнотою з метою підтримки існування та виживання українського культурного сектору в умовах війни.

DAN.ITперший інноваційний український освітній IT-центр, в якому студенти з будь-якої точки світу можуть зануритися в навчання через унікальний віртуальний простір Метавсесвіт або вибрати навчання в офлайн форматі.

Meet Zeon Metaverse є цифровим простором, який пропонує абсолютно новий тип віртуальних конференцій з застосуванням сучасних технічних можливостей.

Наступна публікація

Усі публікації
ЦСМ M17 відмовляється від участи у виставці “The Ukrainian Way” у Saatchi Gallery, Лондон

ЦСМ M17 відмовляється від участи у виставці “The Ukrainian Way” у Saatchi Gallery, Лондон

15.08.2022
Усі публікації