• Main
  • Проєкти
  • На акваторії заводу купатися було заборонено
На акваторії заводу купатися було заборонено

На акваторії заводу купатися було заборонено

Резиденти СРЗ-2

Поділитись
23.09.2021 - 24.10.2021 Купити квиток
Поділитись
Про проєкт
  • Про проєкт
  • Партнери

23 вересня у ЦСМ М17 відкривається нова виставка — «На акваторії заводу купатися було заборонено»

Це перша масштабна презентація робіт художників і художниць, які протягом останніх років працювали на території колишнього Одеського судноремонтного заводу СРЗ-2, перетворивши її на унікальний культурний кластер і трансмедіальну лабораторію.

Закрита територія СРЗ-2 стала симбіозом скульптурних, малярських, шовкотрафаретних та інженерних майстерень, музичної студії, а також ательє. Умови ж, що уможливили цей органічний синтез і діалог мистецтв, є унікальними для новітньої історії українського сучасного мистецтва.

Виставка досліджує феномен виникнення самоорганізованої творчої спільноти й самі ці об’єднавчі умови, головною з яких став простір: полишений судноремонтний завод в історичному центрі Одеси, який сьогодні існує під загрозою зникнення через пріоритети масштабної забудови берегової лінії. На прикладі арткластеру СРЗ-2 проєкт підіймає питання нестабільного становища митця/мисткині у суспільстві, а також можливостей для його/її реалізації та розвитку.

До експозиції увійдуть роботи таких художників/-ниць, як Женя Вольно, Вася Дмитрик, Максим Зацарінний, Жанна Кадирова, Павло Клименко, Commercialpublicart, Наталія Кушнір, Наталія Мариненко, МНПЛ, Денис Рубан, Ereh Saw, Микита Тищенко, Дарія Чечушкова, Ксенія Щербакова та інші.

Представлено буде й артефакти та інші свідчення з минулого життя заводу, архівні матеріали і документацію моменту його трансформації.

Кураторки: Жанна Кадирова, Майя Колеснік

Відкриття виставки відбудеться 23 вересня о 19:00

Вхід на відкриття вільний за умов попередньої реєстрації: реєстраційна форма за посиланням

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби не проґавити найцікавіші новини!