• Main
  • Проєкти
  • На акваторії заводу купатися було заборонено
На акваторії заводу купатися було заборонено

На акваторії заводу купатися було заборонено

Резиденти СРЗ-2

Поділитись
23.09.2021 - 24.10.2021 Купити квиток
Поділитись
Про проєкт
  • Про проєкт
  • Преса
  • Експозиція
  • Фоторепортаж
  • Митці
  • Партнери

З 23 вересня до 24 жовтня у ЦСМ М17 працює виставка «На акваторії заводу купатися було заборонено» під кураторством Жанни Кадирової та Майї Колеснік

Це перша масштабна презентація робіт художників і художниць, які протягом останніх років працювали на території колишнього Одеського судноремонтного заводу СРЗ-2, перетворивши її на унікальний культурний кластер і трансмедіальну лабораторію.

Закрита територія СРЗ-2 стала симбіозом скульптурних, малярських, шовкотрафаретних та інженерних майстерень, музичної студії, а також ательє. Умови ж, що уможливили цей органічний синтез і діалог мистецтв, є унікальними для новітньої історії українського сучасного мистецтва.

Виставка досліджує феномен виникнення самоорганізованої творчої спільноти й самі ці об’єднавчі умови, головною з яких став простір: полишений судноремонтний завод в історичному центрі Одеси, який сьогодні існує під загрозою зникнення через пріоритети масштабної забудови берегової лінії. На прикладі арткластеру СРЗ-2 проєкт порушує питання нестабільного становища митця/мисткині у суспільстві, а також можливостей для його/її реалізації та розвитку.

До експозиції увійшли роботи таких художників/-ниць, як Євгенія Вольно, Вася Дмитрик, Максим Зацарінний, Жанна Кадирова, Павло Клименко, Commercialpublicart, Наталія Кушнір, Наталія Мариненко, МНПЛ, Денис Рубан, Ereh Saw, Микита Тищенко, Дарія Чечушкова, Ксенія Щербакова та інші.

Представлено й артефакти та інші свідчення з минулого життя заводу, архівні матеріали і документацію моменту його трансформації.

Кураторки: Жанна Кадирова, Майя Колеснік

Експозиція відкрита: з 23 вересня до 24 жовтня 2021 року
Години роботи: вівторок — неділя, з 11:00 до 21:00
Адреса: Центр сучасного мистецтва М17, вул. Антоновича, 102-104

28.09.2021 У Центрі сучасного мистецтва М17 відкрилася виставка «На акваторії заводу купатися було заборонено» – Marie Claire

«На акваторії заводу купатися було заборонено» — це перша масштабна презентація робіт художників і художниць, які протягом останніх років працювали на території колишнього Одеського судноремонтного заводу СРЗ-2, перетворивши її на унікальний культурний кластер і трансмедіальну лабораторію.

28.09.2021 Що потрібно знати про виставку Жанни Кадирової в Києві: "На акваторії заводу купатися було заборонено" – L’Officiel

"На акваторії заводу купатися було заборонено" — це перша масштабна презентація робіт художників і художниць, які протягом останніх років працювали на території колишнього Одеського судноремонтного заводу СРЗ-2, перетворивши її на унікальний культурний кластер і трансмедіальну лабораторію.

30.09.2021 Про молодь, якій немає місця для творчості: у Києві стартувала виставка – ІCTV

Відкриття виставки “На акваторії заводу купатися було заборонено“ відбулося цими днями в Центрі сучасного мистецтва М17. Це перша масштабна презентація робіт митців, які протягом останніх років працювали на території колишнього Одеського судноремонтного заводу, перетворивши її на культурний кластер і трансмедіальну лабораторію.

31.09.2021 Культурні плани на всі вихідні жовтня — споглядати СучУкрАрт – Buro 24/7

Проєкт Жанни Кадирової в Центрі сучасного мистецтва М17. "На акваторії заводу купатися було заборонено" — кураторський проєкт мисткині Жанни Кадирової відкрито до 24 жовтня в Центрі сучасного мистецтва М17.

30.09.2021 Оживити індустріального гіганта: масштабна виставка Центру сучасного мистецтва М17 – СТБ

Масштабна презентація робіт сучасних митців, які працюють на території колишнього Одеського судноремонтного заводу відбулася цими днями на території Центру сучасного мистецтва М17. Мета заходу – привернути увагу до українських художників сьогодення та показати трансформацію радянського підприємства.

08.10.2021 «На акваторії заводу купатися було заборонено»: масштабна виставка у М17 – Новий канал

23 вересня у Центрі сучасного мистецтва М17 відкрилася виставка «На акваторії заводу купатися було заборонено». «На акваторії заводу купатися було заборонено» — це перша масштабна презентація робіт художників і художниць, які протягом останніх років працювали на території колишнього Одеського судноремонтного заводу СРЗ-2, перетворивши її на унікальний культурний кластер і трансмедіальну лабораторію.