• Main
  • Проєкти
  • На акваторії заводу купатися було заборонено
На акваторії заводу купатися було заборонено

На акваторії заводу купатися було заборонено

Резиденти СРЗ-2

Поділитись
23.09.2021 - 24.10.2021 Купити квиток
Поділитись
Про проєкт
  • Про проєкт
  • Преса
  • Експозиція
  • Фоторепортаж
  • Митці
  • Партнери

З 23 вересня до 24 жовтня у ЦСМ М17 працює виставка «На акваторії заводу купатися було заборонено» під кураторством Жанни Кадирової та Майї Колеснік

Це перша масштабна презентація робіт художників і художниць, які протягом останніх років працювали на території колишнього Одеського судноремонтного заводу СРЗ-2, перетворивши її на унікальний культурний кластер і трансмедіальну лабораторію.

Закрита територія СРЗ-2 стала симбіозом скульптурних, малярських, шовкотрафаретних та інженерних майстерень, музичної студії, а також ательє. Умови ж, що уможливили цей органічний синтез і діалог мистецтв, є унікальними для новітньої історії українського сучасного мистецтва.

Виставка досліджує феномен виникнення самоорганізованої творчої спільноти й самі ці об’єднавчі умови, головною з яких став простір: полишений судноремонтний завод в історичному центрі Одеси, який сьогодні існує під загрозою зникнення через пріоритети масштабної забудови берегової лінії. На прикладі арткластеру СРЗ-2 проєкт порушує питання нестабільного становища митця/мисткині у суспільстві, а також можливостей для його/її реалізації та розвитку.

До експозиції увійшли роботи таких художників/-ниць, як Євгенія Вольно, Вася Дмитрик, Максим Зацарінний, Жанна Кадирова, Павло Клименко, Commercialpublicart, Наталія Кушнір, Наталія Мариненко, МНПЛ, Денис Рубан, Ereh Saw, Микита Тищенко, Дарія Чечушкова, Ксенія Щербакова та інші.

Представлено й артефакти та інші свідчення з минулого життя заводу, архівні матеріали і документацію моменту його трансформації.

Кураторки: Жанна Кадирова, Майя Колеснік

Експозиція відкрита: з 23 вересня до 24 жовтня 2021 року
Години роботи: вівторок — неділя, з 11:00 до 21:00
Адреса: Центр сучасного мистецтва М17, вул. Антоновича, 102-104

28.09.2021 У Центрі сучасного мистецтва М17 відкрилася виставка «На акваторії заводу купатися було заборонено» – Marie Claire

«На акваторії заводу купатися було заборонено» — це перша масштабна презентація робіт художників і художниць, які протягом останніх років працювали на території колишнього Одеського судноремонтного заводу СРЗ-2, перетворивши її на унікальний культурний кластер і трансмедіальну лабораторію.

28.09.2021 Що потрібно знати про виставку Жанни Кадирової в Києві: "На акваторії заводу купатися було заборонено" – L’Officiel

"На акваторії заводу купатися було заборонено" — це перша масштабна презентація робіт художників і художниць, які протягом останніх років працювали на території колишнього Одеського судноремонтного заводу СРЗ-2, перетворивши її на унікальний культурний кластер і трансмедіальну лабораторію.

30.09.2021 Про молодь, якій немає місця для творчості: у Києві стартувала виставка – ІCTV

Відкриття виставки “На акваторії заводу купатися було заборонено“ відбулося цими днями в Центрі сучасного мистецтва М17. Це перша масштабна презентація робіт митців, які протягом останніх років працювали на території колишнього Одеського судноремонтного заводу, перетворивши її на культурний кластер і трансмедіальну лабораторію.

31.09.2021 Культурні плани на всі вихідні жовтня — споглядати СучУкрАрт – Buro 24/7

Проєкт Жанни Кадирової в Центрі сучасного мистецтва М17. "На акваторії заводу купатися було заборонено" — кураторський проєкт мисткині Жанни Кадирової відкрито до 24 жовтня в Центрі сучасного мистецтва М17.

30.09.2021 Оживити індустріального гіганта: масштабна виставка Центру сучасного мистецтва М17 – СТБ

Масштабна презентація робіт сучасних митців, які працюють на території колишнього Одеського судноремонтного заводу відбулася цими днями на території Центру сучасного мистецтва М17. Мета заходу – привернути увагу до українських художників сьогодення та показати трансформацію радянського підприємства.

08.10.2021 «На акваторії заводу купатися було заборонено»: масштабна виставка у М17 – Новий канал

23 вересня у Центрі сучасного мистецтва М17 відкрилася виставка «На акваторії заводу купатися було заборонено». «На акваторії заводу купатися було заборонено» — це перша масштабна презентація робіт художників і художниць, які протягом останніх років працювали на території колишнього Одеського судноремонтного заводу СРЗ-2, перетворивши її на унікальний культурний кластер і трансмедіальну лабораторію.

11.10.2021 МІТЄЦ: НА АКВАТОРІЇ ЗАВОДУ КУПАТИСЯ БУЛО ЗАБОРОНЕНО

Виставку художників і художниць, які працювали на території колишнього Одеського судноремонтного заводу СРЗ-2, можна подивится у ЦСМ М17 (Київ) до 24 жовтня. Кураторки проєкту: Жанна Кадирова (Київ), Майя Колеснік (Одеса). До експозиції увійшли роботи Жені Вольно, Васі Дмитрика, Максима Зацарінного, Жанни Кадирової, Павла Клименка, Commercialpublicart, Наталії Кушнір, Наталії Мариненко, МНПЛ, Дениса Рубана, Ereh Saw, Микити Тищенка, Дар`ї Чечушкової, Ксенії Щербакової.

17.09.2021 У київському Центрі сучасного мистецтва М17 з 23 вересня до 24 жовтня експонуватиметься виставка «На акваторії заводу купатися було заборонено»

«На акваторії заводу купатися було заборонено» під кураторством Жанни Кадирової та Майї Колеснік — це перша масштабна презентація робіт художників, які протягом останніх років працювали на території колишнього Одеського судноремонтного заводу СРЗ-2, перетворивши її на унікальний культурний кластер і трансмедіальну лабораторію. За декілька років закрита територія СРЗ-2 стала симбіозом скульптурних, малярських, шовкотрафаретних та інженерних майстерень, музичної студії, а також ательє. Умови ж, що уможливили цей органічний синтез і діалог мистецтв, є винятковими для новітньої історії українського мистецтва», - ідеться в повідомленні.